Would You Rather (2012)

Super když jsem si film pouštěla myslela jsem že je to jen další varianta na saw , naštěstí se to nestalo nejsem totiž zastáncem takovýchto filmů kde se jen prolévají litry krve a uřezávají končetiny , v tomto filmu se jedná spíše o psychycký teror a tak až příště uslyším otázku zdali si vyberu variantu A nebo B tak vím že si vzpomenu na tento filmík a rozhodování asi nebude jednoduché :) za mě 5 hvězd a to zaslouženě :)

Doo gaeui dal (2012)

průměrný horor , ale s výborným námětem jen není dotažený do konce, v první polovině filmu fungovala i atmosféra poté se někam vypařila a to je škoda, mohl to být velmi dobrý horor , bohužel je z něj jen další průměr což mě velice mrzí , ale za shlédnutí určitě stál,nebyla to promarněná hodinka a půl :)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

hm tak ať si každý kritizuje jak chce , ale mě se filmek velice líbil , zdařilí námět s úžasnými efekty , a Kaiju no luxusní příšerky . Vím že takových filmu jako je tenhle už je celá řada , ale přeci se mi zdál ve spoustě věcech originální. První scéna s Kaiju mi připomněla Godzilu a už jen pro tu vzpomínku jsem musela dát o tu jednu hvězdu víc :) takže 4 zasloužené :)

Velký Gatsby (2013)

knížka je psaná naprosto unikátním stylem , který tomuto snímku chybí , ale i tak je to film který mě zaujal a kritiku na něj nemohu říct žádnou scénář se přesně držel předlohy Scotta Fitzgeralda a tak moc kritizováná pompéznost večírku atd mě osobně to nevadilo jelikož jsem četla knihu a i v ní je tato pompéznost, jen zaléží na čtenáři co si představí při čtení knihy :) , dávám jen 4 hvězdy jelikož knížka mě na samém konci dojala , ale ve filmovém zpracování tomu konci něco chybělo.

8213: Dům hrůz (2010)

Nebylo to tak zlé jak jsem předpokládala , ale toto téma je už velice ohrané , nic mě nepřekvapilo vše co se stalo bylo lehce předvídatelné , ale nemohu říci, že by to byla nuda. Děj plyne velice rychle, herecky zahrané dobře tedy až na výjimku media ,slečna se jaksi na medium zrovna nehodí . Závěr filmu je podle mě velice zdařilí celý film gradoval a konec to nijak nezastínil právě naopak. Pro nenáročné hororové fandy mohu doporučit , ale za mě jsou to pouhé 3 hvězdy, prostě hororový průměr, už jsem přeci jen viděla hororů hodně a tento mi nevyčaroval žádné mrazení v zádech.

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Musím říct , že nic odpornějšího jsem v životě neviděla , chvílemi se mi zvedal žaludek a jestli se o tohle scénárista snažil tak se mu to povedlo , film je tak hnusný a zvrhlý že se může líbit snad už jen stejně pošahaným psychopatům jako je hlavní postava sama. První díl jsem neviděla a myslím že o to ani nestojím na to se mam až moc ráda.Film jsem sice viděla už před pár lety ,ale dávicí reflex při vzpomínce na něj funguje stále stejně takže hodnotím jen jako odpad!

Muž taiči (2013)

Zajímavý filmík, a jediné co mě donutilo se na něj podívat bylo to že ho režíroval sám Keanu Reeves. Tento styl filmů není nic pro mě ,alespoň jsem si to myslela , ale musím uznat že film se mi velice líbil a překvapilo mě samotnou že jsem se u něj ani na vteřinku nenudila. Chápu že ti co jsou ve filmech s bojovým uměním zběhlejší a viděli jich mnohonásobně víc nežli já, už to tak asi nevidí . Ale pro mě to byla příjemná změna od amerických akčňáků :)

Dům v kraji hrůzy (2000)

Tak nevím ,podle hodnocení to vypadalo na výborný horor ale nijak zvlášť mě nenadchl řekla bych spíš že to byl jen další průměrný film, nic zvláštního mě ve filmu nezaujalo leda tak vraždící opice jinak asi nic....... asi mi tento film nesedl tak jako jiným.

Z pekla (2001)

Jeden z nejvydařenějších filmů s Deppem . Úchvatná atmosféra filmu temná, vypjatá a nevypočitatelná, ještě více ji podtrhují herecké výkony . Mrzí mě závěr filmu přála bych si aby to nakonec dopadlo o trošku jinak , ale to bude asi tím že mi hlavní postavy tak přirostli k srdci naprosto si mě získali. Dlouho se mi to nestalo a tak dávám 5 hvězd.

Mama (2013)

Velice vydařený horor tedy až na ten infantilní konec. Pokud by závěr filmu byl lépe zpracovaný mohl to být jeden z těch nejlepších hororů současnosti co naplat. Ve filmu je pár vydařených lekacích scének , jen děj je trochu předvídatelný ale to by mu na kráse neubralo tolik jako závěr. Herecké obsazení se mi líbilo takže za 4 hvězdy.