Pýcha a předsudek (2003)

I když je psáno že to má byt romantická komedie , tak mě to přišlo spíše jen jako parodie na Jane Austenovou . Jediné co to má společné s pýchou a předsudkem je pojmenování postav. Pokud by autoři dali jiný název brala bych tento snímek jako film pro náctileté. Děj neodpovídá předloze a chování postav už vůbec ne, pokud chce někdo vidět pýchu a předsudek tak jak byla napsaná ať si pustí 6dílný seriál Pýcha a předsudek z roku 1995 nebo ať si raději přečte knihu. Když jsem si tento film pouštěla myslela jsem že to bude klasický příběh jen zasazený do moderní doby , ale bylo to pro mě velké zklamání dějově i herecky.

Paul McCartney: My Valentine (2012) (hudební videoklip)

Je pro mě nepochopitelné proč je videoklip na stránkách csfd, ale budiž pro Johnyho je ta jedna hvězda, ale jinak se k tomu raději nebudu vyjadřovat .

Drive Angry (2011)

Lidmi opět nepochopený film za 1) Pokud má někdo rád nadsázku ve filmech ,kdy se film nebere tak vážně je to film pro něj. 2) Cage ve filmu hraje bravurně pokud je někomu nesympatický tak nevím proč se na film dívá , každý má rád určitý styl a ten komu Cage nesedí tomu nebude sedět ani tento film a je zbytečné aby hodnotil zbytečně kazí dojem pro lidi kterým by se mohl případně líbit. 3) Je to klasické akční Béčko, takže do ruky popcorn a nepřemýšlet nad zbytečnostmi a film si prostě jen užít. 4) Digitální triky mohli být lepší ,ale na vystoupení z cisterny v podání účetního (William Fichtner) ... prostě nezapomenutelné. 5) 5 hvězd by bylo moc ale 4 tento film dle mého názoru vystihují. 6) Pěknou podívanou těm co ještě neviděly :)

Očista (2013)

Ani vlastně nevím co si o tomto snímku mám myslet a ani sama nevím jaké mám z toho pocity, na jednu stranu vcelku rozporuplné a na druhou ve mě tento snímek nezanechal vůbec nic, situace byly až moc předvídatelné , herecké výkony nezajímavé , a námět se mi zdál zprvu vcelku obstojný ,ale čekala jsem víc . Tento film je učiněné béčko jednou jsem se podívala a myslím že podruhé se už nepodívám . Myslím že 3 hvězdy ale s odřenýma ušima .

Hledání Země Nezemě (2004)

Johny Depp je pro mě opravdu Pan herec ,jako bych se při koukání na tento film ocitla v jiném světě a při závěrečných titulkách se mi nechtělo vrátit zpět do reality . Závěr filmu je překrásný a musím přiznat že mě velice dojal , pocity z tohoto filmu se mi jen tak z paměti nevytratí .........pár větami tento film vyjádřit nelze , byl to nádherný filmový zážitek .

V zajetí démonů (2013)

Jsem nadšená čekala jsem jen další slátaninu , jenže omyl atmosféra filmu byla dokonalá úplně mě pohltila a nějaké čekání na první scénu kdy se opravdu leknete ani nemusíte , film je těmihle scénami prošpikovaný skrz na skrz , James Wan v tomto hororu opravdu zaperlil perfektně zrežíroval téma které je tak ohrané jak jen to jde , alespoň ukázal ,že i takhle ohrané téma má stále ještě co nabídnout myslím že spousta režisérů by se od něj měla ještě hodně co učit :)

Hon na čarodějnice (2011)

Jsem velice spokojená film splnil moje očekávání skoro do puntíku Nicolas Cage opět zazářil a ukázal svoji hereckou kvalitu tento film jsem viděla až po shlédnutí propadáku ghost rideder 2 , takže jsem si trochu zlepšila chuť a už se těším na další filmy s nickem :)

Válka Bohů (2011)

Film má úžasnou estetickou stránku chválím režiséra za originalitu , herecké výkony jsou naprosto výborné a film je mnohonásobně lepší než bitva 300 ... , čekala jsem pouze nějakou slátaninu , ale spletla jsem se velice vydařený filmík a chápu že někteří lidé by na plátně viděly nějaké méně pěkné herce a tvrdí že je to samé homo a gay ,dle mého názoru tak sami nevypadají a tak budou hanit ostatní já se velice ráda podívala na pěkná tělíčka herců proč by taky ne :) dávám 4 hvězdičky :)

Muž z oceli (2013)

wau tak myslím že hezčí obsazení hlavní mužské role by hledali asi je těžko , atmosféra filmu je podle mě dost nabitá akcemi,vyprávění příběhu postav je vcelku zkrácené ale vzhledem k tomu že film má pouze 143 minut nemůžeme po filmu chtít aby nám vše odvyprávěl krok po kroku, velice vydařené byli i vzpomínky do minulosti a celkově film jsem si pustila dvakrát a neomrzel mě, takže s klidem dávám 5 hvězdiček a budu se těšit na další film s Henrym Cavillem.

Bez dechu (2011)

dle mého názoru je to velice vydářený filmík i když pár chybiček bych určitě vytkla. Taylor Lautner se do hlavní role hodil ,občas byl trochu prkený, ale nikdo není dokonalý takže vcelku tento film ve mě zanechal kladné pocity a to nejsem žadná náctiletá fanynka twilightu . Akční scény se mi líbili nikde se nic nehnalo do extrému a závěr no bylo to lehce průhledné ,ale i přesto mě film potěšil