Kapitán Phillips (2013)

Úchvatné drama v čele s vynikajicím Tomem Hanksem.Od přiblížení se pirátů k lodi to šlape na plné obrátky.

Plán útěku (2013)

Arnieho německý nadávání je super!!

Očista (2013)

Většina postav se chovaj jak debilové,hlavně ten malej moralistickej spratek mě tam sral.Snad jedinej Ethan Hawke věděl,co je třeba.Nedovedu si představit,že by tenhle námět fungoval v dnešní společnosti,ale beru ten pokus o originální film takže slušný.

Hitman (2007)

Za kozy Olgy Kurylenko za dvě..Jinak to v podstatě nemá skoro žádnej scénář a Olyphant se na agenta 47 zoufale nehodí.

Rivalové (2013)

Fascinující film o zlaté éře F1 v 70 letech.Oba aktéři předvádějí herecké umění,myslím,že Daniel Bruhl si hlasitě říká o Oscara,vlastně celej film je kandidát.Budu mu přát,aby to vyšlo.Pro mě jednoznačně film roku!!!!

Paranormal Activity (2007)

Z toho že byli Amíci posraný?Nechápu,vždyt je to jeden velkej shit!A hlavně nudaaa!

Nespoutaný Django (2012)

Ač westerny moc nemusím.tohle je jeden z nejlepších,co jsem viděl,tedy jestli se to dá takhle nazvat.scénka s kuklami je výborná,skoro závěrečná přestřelka ještě lepší.Výborné obsazení,prostě nemám,co vytknout.Tarantino it is Great!!! A tušil jsem,že to Tarantino vodsere...

Dredd (2012)

Velice zajímavé,připomínající The Raid,cool zpomalovačky,dává zapomenout na špatný film se Stallonem.