Léto s matkou (2019)

V 23. minúte som to zabalil a vymazal. Na jej sandále a jeho blbý ksicht sa nedalo pozerať!

Nikdy nepláču (2020)

Týmto svojim druhým celovečerákom mi Piotr Domalewski príde ako taký poľský Ken Loach .

Tak chutná Pho (2019)

Príjemná pohodová oddychovka o chlapíkovi, ktorý po smrti svojej ženy vychováva svoju desaťročnú dcéru sám a akýmkoľvek problémom čelí so stoickým kľudom v duši a s úsmevom na tvári. Zrovna takýto film by si zaslúžil dlhšiu stopáž. Aspoň o tridsať minút.

Once Upon a River (2019)

Po tragickej udalosti mladá 15ka s indiánskymi koreňmi zdrhá z vidlákova a popritom sa rozhodne vyhľadať svoju nezvestnú máti, ktorá ju opustila, ešte ked' bola malé decko. Príbeh je dobre napísaný i herecky zmáknutý. Hoci cítiť z neho istú úprimnosť, chýbajú mu emocie, ktoré by mnou zalomcovali. 65%

Safe Inside (2019)

Zaujímavý film s veľmi zaujímavou témou a pohľadom na ňu. To si však divák uvedomí až na konci filmu pri záverečných titulkoch, ktoré to celé fakticky uzatvoria. Osobne mám takéto filmy s nádychom mystériozna veľmi rád, ale to by Joanna Kulig vo vedľajšej úlohe nesmela byť 'hviezdou filmu'. Cítiť z toho tiež nízky rozpočet a ani kamera nebola bohvieaká. Veľká škoda, potenciál to malo výborný. P.S. Ak by sa ten twist, ktorý sa stane v 40. minúte, stal na konci, bola by to iná káva a zrejme i vyššie hodnotenie u mňa osobne.

Normální lidi (2020) (seriál)

Občas bolo chovanie hlavného hrdinu (spolu s pár postavami ) na jednu kvalitne mierenú do držky, ale inak mi to sadlo parádne.

V síti (2020)

Tento dokument je frajerina najhrubšieho zrna! Klobúk dolu!

Týden a den (2016)

Totálna uletenosť. Celý film som pozeral so spadnutou sánkou!

Život je sladký (1990)

Zlaté Anglicko! Life Is Sweet je fenomenálne predstavenie podivných postavičiek a ich charakterov. Takýchto pohodových Anglánov si ešte pamätám. Tých, čo mali všetko pekne na saláme. Bohužial, táto doba je už nenávratne v prdeli a mňa bolí srdce!