Luton (2013)

Luton chce šokovať, ale bud som bol unavený, alebo ma tieto filmy už tak moc neberú. Hlavný hrdina Jimmy vypadal jak Robert Pattison! Hned som mal chuť mu streliť facku.

Relikvie (2020)

Film o plesni, ktorú ak už raz máš, tak sa jej ani zaboha nezbavíš!

Ptačí řeč (2019)

Len pre silné povahy! Môj prvý 'divný' poľský film.

Supernova (2019)

Hardcore z vidlákova, ktoré rozhodne na psychike moc nepridá. Slabým povahám nedoporučujem. Brutál!

Tenkrát v listopadu (2017)

Bolo asi nevyhnutnosťou pre mňa vidieť tento film, aby som opäť a zasa si uvedomil, aký je to blahobyt mať strechu nad hlavou, teplú posteľ, handry na seba, chladničku plnú žrádla, tečúcu vodu, kúrenie... Dokonca ani moji uvrieskaní susedia schádzajúci sa pod mojimi oknami a ktorí mi nedajú po nočnej šichte spať, mi už po tomto poľskom kúsku nevadia.

Hollywood (2020) (seriál)

Po konečnom zvážení som musel jednu hviezdičku ubrať , pretože posledné dve epizódy sú plné brutálneho pátosu a miestami až sračkoidného klišé.

Paní Lowryová a syn (2019)

Štyri hviezdy, ale je to iba na jedno pozretie. Starú máte chuť prizabiť a jeho tiež! Ale obrazy maľoval krásne...

Haru no jume (2016)

K filmu som sa dostal tak, že som minulý rok videl taký dosť podivný, ale zároveň pozoruhodný, počin tohto režiséra, o ktorom som nepočul dovtedy ani slovo. Tak som si pozrel jeho tvorbu a v obsahu k tomuto filmu som sa dočítal, že to je pocta Jimovi Jarmuschovi, ktorý je môj najobľúbenejší režisér (spolu s Aki Kaurismakim)! No boha, a je! A ešte aká! Až mám pocit, že ho miestami i prevyšuje. Ale to je čisto subjektívne, samozrejme. Ja som skoro umrel pri tomto! Od smiechu, od šťastia, blaha a pohody, ktoré mi zaplavovali celé telo i myseľ. Fanúšikom Jarmuscha jednoznačne doporučujem! Alebo skôr tým svojim, lebo sa bojím, že nejaký chytrolín ma tu ukameňuje za tieto slová... P.S Je to film o silnom priateľstve.

Palm Springs (2020)

Výborný antidepkový film! Totálne ma zocelil dneska.

Dark - Mezičas (2020) (epizoda)

Kokos, až teraz vidím, ako to je naozaj premakané... Kužwa, frajeri, čo to napísali! Klobúk dolu!