Noe (2014)

Šlo by takové téma zfilmovat jinak a lépe? Už jen část o zrození světa je pro mě jeden z maximálních zážitků ze světa filmu!

Robocop (2014)

Nečekané překvapení a dobře zvládnutý remake. Nic víc, nic míň.

Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Průměrný čech má rád plnou díru. V hudbě nám dírku ucpali Eva a Vašek, movie dírku Macháček a Mádl, do politické díry se vtlačil knížepán a jeho lokaj Kalousek, no ono pak těch dírek moc nezbývá, jelikož čůláků je víc než análů. Je krize! Chudoba a hlad a tak přichází pan Hruška ucpat jednu z posledních dírek a to formou kulinářství. Mé dírce se vyhnul z daleka, jelikož pocházím z Uher a věř mi, Láďo, dát si náš Maďarský guláš, tvůj stín by se posral dřív než ty sám! Čech má rád plnou díru, bez námahy, úsilý či píle. Proto ti, milý, Čechu, přeji takových Hrušků, Evů a Vašků milion, ať se ti ta prdel nenávratně natrhne a ty možná začneš přemýšlet jinou částí svého těla a nedopustíš, aby někdo zbohatl na tom, že vaří zbytky z popelnic!

Sabotáž (2014)

Netradiční až alternativní, akční drsnota! Rozhodně né pro každého. Rozhodně né pro fanatické vhs fandy. Nespravedlivě ohodnocen jako nějaký póvl až mi opozičně dochází nesprostá slůvka. Jestli Sly zahnil s Postradatelnými, tak tady mu Arnold ukazuje fakáče a že jich v movie padne. A po závěrečné scéně vyzývám guvernéra k natočení čistého westernu, tam mu ten vrásčitej ksycht bude slušet, tam to bude žrádlo!

Sex Tape (2014)

Dvakrát jsem se zasmál, dvě zasloužené hvězdičky. Aneb: proč má Jason Segel v každém záběru rozšířené zorničky a mini záseky? Všimli jste si toho? Mě to vysloveně sralo, 95 minut čumět na totálně vysmaženýho, přehrávajícího nicku! Diaz už taky vypadá jak přešlá přesnídávka, už to není ono. Aspoň ten styl humoru byl nevšední, ale to obsazení to je ODPAD!

Silicon Valley (2014) (seriál)

První série? To byl jeden záchvat smíchu. Průjem geniálních vtipů a skvěle zahrané postavy. Druhá série ze všeho nejvíce připomínala restart té první, stejné problémy, stejné postupy. Vtipu ubývá. Třetí série: to si děláte prdel? restart první série restartovné tou druhou? Postavy dělají úplně ty stejné přešlapy se začínající firmou, první díly doslova serou a nudí, stejná vata...pátým dílem se to zvedá a finiš naznačuje, že čtvrtá série bude konečně úplně jiná a velký posun...nasrat bude to úplně to samí, protože zas má firmu někdo jinej..zase restart...pane bože. a proč mě to tak sere? a proč plný počet bodů? sakra jsem se bavil, stopáž 28minut na díl je o.k., chytře blbě vtipný...ale ten příběh v kruhu mě sere!

Strážci Galaxie (2014)

Stopařův průvodce po Galaxii, Kronika Temna a asi ticíc+1 sci-fi knižek: stisknni čudlik na mixéru a vychutnej si Tuti-Fruti koktejl. Komiksovou předlohu neznám a film mě ani nedonutil se o ní zajímat. Ale nabízí skvělou zábavu, ač nepůvodní. Repeté se nebojím, českého dabingu docela ano, tomu se vyhnu jak trávníku u nádraží. Nejvíce se mi líbí ta rovnováha mezi akcí a komedií, Groot...komu by se nepáčila nařachaná kytička. No, už jen zbývá takto natočit LOBO a Bill, Galaktický Hrdina..tak šup šup, než bude ta válka a já se nedočkám

Transcendence (2014) odpad!

Když vám film celou dobu připomíná jednu z epizod Akta-X nebo Krajní Meze a jste fanoušek, neměl by to být problém. Ale když mě vytáčí lhostejný výkon Deppíka, snad neschopnost režiséra dotáhnout šroubky, gradující tempo nebo aspoň COKOLIV! Něco, co by super námět odlišilo a nadzvedlo od zmiňovaný seriálů (starých 20 let). V takovém případě je Transcendence promarněná šance a selhání. Jiný štáb, jiní herci a mohli jsme tu mít The Cult! a máme zase hovnodpad.

Transformers: Zánik (2014)

Dospělý film o robotech? Tohle děti nepoberou, místy temnota, ježišmarjá ty dark wave efekty si dám jako budíka. Příběh nekompromisní a délka filmu jindy tak ubíjející je zde to co prostě žeru! Je mi 30 let a culim se, film funguje! Jestli jsem musel občas v předchozích dílech skřípat zubama, tak jen proto abych dnes mlaskal. Bay a jeho mluvící auta dospěly do Epické kuleprobíjející BIBLE!