TACHO (2010) odpad!

Čim víc upadá kvalita tím víc roste ego, velmi zvláštní případ tenhle Daniel landa!

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

a čekal snad někdo od tv nova něco jiného? existuje takový najivní imbecil?

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

tolik neherců a pózerů v jednom filmu sem ještě neviděl, hlavní aktérka se již třetí film ksichtí jak před prvnim análem.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010) odpad!

Fiasko! Průser! Propadák! tak už vím, co ty slova znamenají. Seriálové pojetí levných dialogů, nepříběhu, neschopnost tvůrců se vyjádřit... Chybí nadhled, lehkost, suverénost, chybí film!

Avatar (2009) odpad!

Ten kdo tvrdí, že je to nejlepší film, toho asi moc neviděl, nebo se nechal strhnout mediální mašinérií a jako v dobách Temného Rytíře, obojí ve mě vyšumělo do prázdna. Prostě Kýč.PS: zkopírovat příběh Tanec s Vlky, souboje z Flash Gordon a prostříhat to s National Geografic a divit se, že neni oskar za nej film...ale ale..

Barbar (2009)

Až nyní, po šesti letech, mi bylo ctí vychutnat si takový film. Drsný Odin vyvede ze své země křesťany do neobjevené Ameriky a tam je čeká čiré peklo. Temný film, slov netřeba, jatka, brutalita, soundtrack z pekla a testosteron. Slaboši nikdy nepochopí! Vynikající! Děkuji!

Ctihodný občan (2009)

Nemylosrdná spravedlnost vedená z druhého konce. Pro občanské stádo nebezpečná záležitost.

Dvojí hra (2009)

Zábavný film pro jedno deštivé odpoledne. Čekal snad někdo od J.Roberts něco jiného? Díky ní je to odpad. Hvězdička pro soundtrack.