Fontána (2006)

Už to nikdy nechci vydět, chlapy totiž nebrečí!:)

Chlapi z karavanů (2006)

Dementní, buranská, urážlivá, alkoholická zábava. Ale naprosto promyšlená, postavy s reálným charakterem a každý, kdo se na filmu podílel, byl na svém místě a sakrafuckdobře věděl, co a proč dělá! Neuvěřitelná zábava!

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Proč český film připomíná Sudeckobavorskou produkci? Proč si Mádl myslí, že je zábavný? Proč se v Čechách už netočí hezké filmy? Nebojte, tento film není jeden velký otazník, je to odpad!

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Velkolepá nuda ve které je Jiří Menzel přistižen spíše jako pervérzní stařec vočumující ženský než jako režisér a opět velký humbuk pro nic. Opravdu špatná záležitost.

Potomci lidí (2006)

Bible Anarchie pro 21.století začíná

Slimák (2006) odpad!

Horor, kde není napětí, vyhrocení, strach, leknutí...jen občas utrousim FUJ (asi dvakrát), no tož to je odpad! zbytečnost! hloupost! dlouho jsem nepoužil slovo hloupost...filmu bych asi nejvíce vyčetl, že on takový být chce, prostě to chtěli natočit jako nudnou kokotinu a snad si najde své fanoušky, kteří tak nutně potřebují být odlišní a mohli říct, já si pustim nedoceněný KULT! Takže tu máme nehorázně komerční šitku obalenou slimákama.

Tajemství (2006)

Tento projekt chce pomoct a pomáhá lidem. Nejzvláštnější je, jak v dnešní době marketingových motivačních filmů někdo natočil hodinu a půl pozitivní energie a ani jednou na vás nevybafve člověk s nerez hrnci, žádný knihkupec nebo průzkum devíti z deseti žen. Tento film vám nechce nic pordat ani vnutit! Pouze dá pomocnou ruku a dá možnost poznat sám sebe, zdá se vám, že jsem fanatik? Zkoukněte to, pak Yesmana:) a pak si přečtěte tento fanatizující komentář znovu.

Voják (2006)

Akčňák ve stylu Komanda. Skvěle sem se bavil, hora slavů každýho stříská a pak zabije, všechno vybuchuje a do toho pár orginálních hlášek ( "on je jak terminátor" nebo historka o letním táboru, bonbónech a honimírovi:)) ) No a najednou jsou všichni mrtvý a titulky. Víc sem nečekal, naopak sem byl příjemně překvapnej, film rozhodně nevypadá levně a opět kroutím hlavou nad hodnocením a názory některých z vás.

Batman začíná (2005)

Nolanovo opatrné krůčky kolem laťky Tima Burtona. Neskáče ani jí nepodlézá, nechává diváka přiviknout si jeho stylu, který vás v dalších dílech převálcuje, znásilní a změní.

Kancl (2005) (seriál)

musim na to mít náladu, já taho zmrda Dvajta v kanclu měl, přesná kopie chování, ksicht, brejličky, lupy a smrdělo mu z huby...ale je to bomba, dost reálný