• Thriller

Projekt X (2012)

Až dnes 12.1.2018. jsem se podíval na tuhle pařbu. A to se vším všudy. Pro někoho je to blbá teen komedie, ale ja jsem upřímně nevěděl o čem film je a to si myslím bylo dobre. Party rychle nabere spád a nenechá diváka vydechnout. Já jsem se skvěle bavil a leč je tato komedie asi na nějakých 70%, já jdu do plného hodnocení, paráda!

Thor: Temný svět (2013)

Bohužel Thor 2 (temný svět) šel mimo mě... oproti jedničce a trojce, zklamání... výš nez nad 2 hvězdy nemohu jít.

Všiváci (2014) odpad!

A to mám české filmy rád....

Blok 99 (2017)

Miluju filmy z vězeňského prostředí a tento rozhodne nezklamal. Akční az brutální hlavní postava láme kosti a zabijí, aby umožnil puštění své těhotné manželky z rukou dealerů. Kdo ma rád filmy z vězení, tak mohu jen doporučit, myslím, ze nezklame. 85%

Rodinná oslava (1998)

Film rozhodne nebyl špatný, ale zdejší hodnocení 85%? To docela koukám...vidim to maximálně ale to opravdu maximálně 70%. Film se zhlédnout dá, ale podruhé bych do neho rozhodně nešel. 3*, výš jít nemohu. Howgh

Náš domov (2010) odpad!

Dlouhoo jsem nedal odpad, ale tohle fakt ne!

Duch (1990)

Jeden z nejpeknejsich romantických filmů, co lze vidět. Nádhera a jasných 5*

I dva jsou rodina (2016)

Krásný film, který chytne za srdce. Pro všechny citlivé duše film doporucuju! 5*!

Thor: Ragnarok (2017)

Tak jsem byl zvědavý oproti jedničce co Thor ragnarok mi nabídne. Úvodní otukávání jsem tak jak u jedničce byl zvědavý jestli se to rozjede, což se stalo. Pak uz jsem tak jak u jedničky byl přikovaný na sedačce v kine a film si užil. Doporucuju. 90%