• Thriller

Válka nevěst (2009)

Slabé, místy nudné, dívat se na to dalo, ale podruhé se už rozhodně nepodívám. 45%

Stáhni mě do pekla (2009)

Skvělý horor, kde nebylo skoro vůbec krve a i tak velmi napínavý, a dramatický film, na 5* to pro mě není, ale z hororů co jsem v poslední době viděl tak velmi dobrý. 80%

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Super, super. Skvělý akční thiller pro mě stvořený.. Už před shlednutím tohoto filmu jsem od něho očekával, že mě chytne, protože vidím, že tam hraje D.Washington. Poslední film s ním co jsem nedávno viděl byl Muž v Ohni a ten se mi moc líbil a s ním D.Washington.. Teď koukám, že hraje v dalším podobném filmu (v takových hraje v podstatě pořád) Únos vlaku 1 2 3 a už ta fotka vypadala na film, co by mi mohl sedět. A taky že jo, skvělý D.Washington, (J. Travolta taktéž), skvělý thiller... Nebyl sice nějak extra akční, ale pořád jsem ho od začátku do konce "žral" a to doslova. Vyjednávání o penězích se zločinci je něco pro mě a akce kolem toho, paráda:-)) Co si vzpomínám, v podobném filmu hrál D.Washington, jmenoval se Spojenec. Taky to bylo o vyjednávání v bance se zločinci, taky skvělý film.... Moje hodnocení filmu Únos vlaku 1 2 3 - jasných 5*

Pařba ve Vegas (2009)

Po hodnocení, co tahle komedie dostala, před nedávnem ještě vyšší než je teď jsem čekal trošku víc, ale bavit jsem se bavil po celý film. 75 %

Valkýra (2008)

Výborný film, dobrý T. Cruise. 75%

Mizerové (1995)

Zápletka jasná. Vypátrat drogové gang, který podnikl loupež heroinu. Dobrá komedie, zasmál jsem se některým scénkám, jinak si myslím, že lehce nadprůměrný film. Martin Lawrence a Will Smith se dobře doplňují a hráli dobře. 65%

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Tak tady nemám co psát, pro mě nejlepší pohádka na zeměkouli. Na popelku se podívám rád pořád. 95%

Válka Roseových (1989)

Velmi dobrý film, pro mě hlavně v době, kdy se rodiny začali přít o majetek a dům. Bavil jsem se. 80%

Jeskyně smrti (2007)

Nepřehledné a nudné představení... U toho jsem se měl bát? Slabota. 35%