Správci osudu (2011)

Podle mě originální romantika o tom, co všechno je chlap ochotný obětovat pro tu PRAVOU. Takové filmy já můžu. :-) Zároveň celkem akční film bez hromady mrtvol.

Tango a Cash (1989)

scéna u soudu nemá chybu. Dal si mu na krk židli?? Nebylo tam piáno...

Americký ninja (1985)

z nostalgie dám 4 hvězdy. za mlada jsme to děsně žrali. :-)

Americký prezident (1995)

chvíle, kdy se americký prezident snaží zařídit cokoliv jako obyčejný smrtelník, jsou prostě super. Viz návštěva květinářství nebo jeho první rande na státní večeři. U toho jsem umíral smíchy.

Live 8 (2005) (koncert)

Jak tam řekl jeden účinkující. Dokud Evropa a USA neotevřou Afričanům své trhy, hlavně ty zemědělské, tak Bob může tyhle akce pořádat třeba každej rok, ale ty děcka v Africe budou pořád umírat hlady. Posílání peněz nic nezmění.

Telefonní budka (2002)

Colin Farrell si vzpoměl na to, že mimo chlastání první ligy umí taky výborně hrát... zaplaťpanbuh zato.

Tři dny ke svobodě (2010)

Po volném rozjezdu velmi napínavé finále. Chvílema jsem si nebyl jistý jestli uprchlíky chytí nebo ne.

Po přečtení spalte (2008)

Klasická Coenovka. I když mi přijde, že příběh je totální kravina, tak ta kravina je sakra dobrá! :-) Malkovich a Pitt prostě super!! 4*

Wyatt Earp (1994)

Trochu zdlouhavé, přesto podle mého výborný western o jedné z nejslavnějších postav amerického Západu. Skvělé herecké obsazení, zvlášť Dennis Quaid jako Doc je výbornej!!

Ďábel nosí Pradu (2006)

Úžasná Meryll Streep, ovšem jako šéfovou bych jí rozhodně nechtěl!