Italský hřebec (1970) odpad!

Čekal jsem, že to bude otřesný, ale tohle předčilo všechna očekávání. Takže v krátkosti: bobr, bobr, bobr, běh na hřišti a skákání přes ploty, bobr, bobr, bobr, bobr, bobr... a na konci sešlost megabobrů, brrr. Kdo si nechcete zkazit mínění o Stallonem, tak se na to ani nekoukejte. P.S. Díky bohu, že už v dnešní době takovýto megabobři vyhynuli!

Kameňák (2003) odpad!

Trapnost bez příběhu... Pár dobrých vtipů se tomu upřít nedá, ale taky pár dobrých vtipů nedělá dobrej film.

Kameňák 2 (2004) odpad!

Stejně debilní jako jednička, total SHIT!!!

Kameňák 3 (2005)

Ahá... tak s příběhem na nás Troška vyrukoval tentokrát! Ale nepovedlo se, v porovnání s předchozími díly má Kameňák 3 trošku navrch, ale absence humoru a neuvěřitelně trapná Dolly Buster a Monika Absolonová mi nedávají možnost dát lepší hodnocení.

Komando (1985)

Čistokrevná akčňárna, Arnie se s ničím nemaže, jak s lidmi (masakr na ostrově), tak se stromy (=D). No prostě klasika, kterou musíte vidět.

Kořist (2007)

Nuda, nuda, nuda... Od příšerné hudby přes nesympatické herce (všichni kromě Bridget Moynahan), až po stupidní chování hlavních postav (např. rychlá jízda jeepem, aby to po 20 sekundách vybořili a nuda mohla pokračovat.). Lvi se chovali, jako kdyby tři měsíce hladověli a když už všechny sežrali a zůstali jen členové rodiny, obeví se na scéně dva pytláci (jen proto aby se stali další kořistí). No a závěrem tomu nasadili korunu. Prostě blbovina na n-tou.

Králové ro(c)ku (2006)

Vynikající film!!! Jack Black a Kyle Gass rocks!!! Od začátku do konce je film napěchován skvělými vtipy, a libovou muzikou. A hudba v battlu mezi Satanem a Tenacious D to jen dokazuje, je to prostě masterpiece.

Krvavá hostina (2005)

Tak tohle jsem vážně nečekal, místy jsem se válel smíchy po zemi. Třeba ve chvíli, kdy hlavní hrdina přijde o hlavu, a to doslova, nebo monster sex, nebo dick přiskříplej do dveří. Lekačka taky občas přijde, navíc je to celé zalito hektolitrama krve. Co víc může člověk chtít po parodii na horory?

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Předchozí dva díly byly rozhodně lepší, o tom žádná. Ale to neznamená, že by tenhle byl nějak špatnej. Jako obvykle sem padal smíchy, Jackie Chan i Chris Tucker byli skvělí. Scénář trochu chabej, ale to zachraňujou akční scény a kotel hlášek. Třeba rozhovor Chrise a Mistra Dojo, nebo když nechali při výslechu překládat jeptišku. Chtělo by to více Jackieho kaskadérských kousků, krapet lepší scénář a vyrovnalo by se to jedničce i dvojce