Děti noci (2008)

Jedna zmatená holka... a dál ?

Věc (1982)

Ne že bych se nudil, ale atmosféra, kterou tu většina lidí vyzdvyhuje, mě minula velkým obloukem. A jistě všichni chápeme, že slizem obalené a trhavými pohyby zmítající se loutky už dneska nikoho nevystraší. Škoda, že mě tenhle film v detství minul... to by bylo asi jiný kafe :)

2012 (2009)

Je to velkolepá podívaná, se všemi těmi efekty, úniky z propastí na vlásek přesnými atd. Jenže to nestačí. Pokud zrovna neměla hlavní roli Země dost jsem se nudil. Nejvíc mě pobavil Harrelson.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Trošku bláznivější romantická komedie. Pegg je ve všech filmech prostě Pegg a tomuhle dílku to rozhodně neprospělo. Na nedělní odpoledne jako stvořené.

Symptom Pandorum (2009)

Některé dialogy opravdu k smíchu a výprava místy dost pokulhávala. Dvě postavy úplně zbytečné, vždyť už jen ty jejich odchody ze scény... Chtěl jsem to vidět kvůli Fosterovi, který byl v Yumě perfektní, ale tady jsem si z něj na zadek nesednul. Mno jo, jenomže já jsem se fakt nenudil. Atmosféra byla vynikající a celou dobu jsem držel všechny palce. No a ten konec... uff :-) Tady se musí hodnotit hlavně zážitek. 80%

3:10 Vlak do Yumy (2007)

To, že Bale běhá s jednou nohou stějně dobře jako Bolt a Crowe oplodňuje pohledem, odpouštím, protože jsem to celé zhltnul jedním dechem. Jeden z mála westernů, které u mě projdou.

Apocalypto (2006)

Minimální dopad na emoce. Pro mě trošku nudné.

Billy Elliot (2000)

Jo, Billy si to vybojoval a já byl na měkko. 90%

Pařba ve Vegas (2009)

Chtěl jsem dát 3, ale titulky tu jednu hvězdu dotlačily :-D

Čekání na zázrak (2009)

Perfektní, hltal jsem každou minutu. Nějak mě poslední dobou tyhle dojáky dostavají. Obzvlášť když všichni herci podávají tak skvělé výkony. Dokonce i u Lisy Kudrow jsem zapomněl na nějakou Phoebe Buffay z Přátel. A to je pro tuhle herečku hodně velkej štempl. Tohle drama si právem zaslouží 80%.