Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

I když myslim, že samurajskou filosofii chápu, vůbec nemůžu akceptovat její aplikování na současný svět. Tím spíš na Ameriku a jedno zachráňený dítě ulice. "Italská rodina", která hraje tu špatnou stranu je navíc neuvěřitelně trapná. Proto mi tenhle příběh připadal, jak to říct, trochu mimo. Znovu to vidět nemusím.

Poslední skotský král (2006)

Závěrečná půlhodina má neuvěřitelné tempo. Whitaker je excelentní, tahle role mu sedla na míru a protože si to myslí i akademie asi na tom něco bude :-) 4,5*

Gran Torino (2008)

Víte proč je Clint Eastwood takovej frajer? Protože složí Chucka Norrise jednou ranou :-) A proto je tenhle film tak dobrej.

Eurotrip (2004) odpad!

Praha vydávaná mimo jiné i za Amsterdam? To u mě nemůže projít. Navíc jsem se u téhle roadmovie ani jednou neuchechtnul a to je pro tenhle žánr jediné měřítko.

3:15 zemřeš (2005)

Vlastně uplně klasický horor. Nepřekvapí ani neurazí. Mě samotného rozhodně nenudil. Lepší 3*

Šňup (2002)

Samotné drogy nevytvoří "cool" film, komiksové vsuvky uplně zbytečné, a sjetí policajti byli až moc sjetí na to, aby byli policajti :-)

G. I. Joe (2009)

Moc moudrosti to nenasbíralo, ale je to opravdová pastva pro oči. První polovina překypuje akcí, jaká se vidí málokdy.

Utržený ze řetězu (2005)

Mělo to mít hloubku, ale to se panu Leterrierovi moc nepovedlo. Nicméňe příjemný film.

Gamer (2009)

Na zaplácnutí nudného večera dobrý. Jako filmový zážitek už horší.