Poslední dny války (2009) odpad!

Za poslední dobu jsem viděl clekem dost špatných filmu, viděl jsem i ty velmi špatné, ale toto je vrchol! Slovy Járy Cimrmana "Je to děs, jeto děs, je to děs!". Nechci se Rusů nijak zastávat, ale je zřejmé, že režisérovi musí pěkně ležet v žaludku a že mu provedli jistě něco velmi ošklivého. Scéna, kdy vejdou do lazaretu, tam jsou dva ranění a oni nešetří slovy hrůzy mě připomíná scénu z filmu Žhavé výstřely 2, kdy Charlie Sheen uzří spoutaného Rowana Atkinsona a procerí skrz zuby "BOŽE, SVÁZALI MU TKANIČKY"

2012 (2009)

Při sledování tohoto filmu jsem si stříkl do plíny

Náhradníci (2009)

Celkem zajímavý nápad, který ovšem není dále nijak rozvíjen. Naštěstí poměrně vysoký rozpočet a na dnes již poměrně krátká stopáž (cca 1:30) z toho uželají celkem zábavnou akční podívanou, která skončí dříve, než začne nudit.

Stmívání (2008) odpad!

Zase jednou opravdu mizerný kousek. Přišlo mi, že si nikdo nedal práci vymyslet jakoukoliv zápletku. Něco tak plytkého jsem už opravdu dlouho nezažil. Rád bych se rozepsal o něco více, ale přezto, že jsem tento film viděl teprve předevčírem, tak kromě pocitu, že jsem viděl něco, co jsem neměl, si nic nevybavuji. Myslím, že i filmy pro teenagery mohou mít určitou útoveň a proto jim raději doporučuji nějaké porno. Třeba nějaký soft ze 70tých let, tam se aspoň nasmějou.

Supervoják SS (2006) (TV film) odpad!

Tento film by měl být postaven mimo zákon a jeho tvůrci popraveni. Ještě bych si rozmyslel, jestli bych ušetřil jejich rodiny. Při sledování tohoto kusu, mi akutně hrozilo, že se zadusím vlastními zvratky. Hádám, že můj měsíční příjem přesahuje rozpočet tohoto filmu. Tomu odpovídá úplně všecho. Příšerný příběh s nepromyšlenými zápletkami. Ubohé efekty. Hrdinové, jejichž tupost nebyla slučitelná se životem.

Smrt čeká všude (2008)

Film je dost dobrý, trochu mě překvapilo, že dvě největší hvězdy Guy Pearce, Ralph Fiennes se tam sestihly ani ohřát. Ale o to lepší:)

Kvaska (2007) odpad!

Co tím chtěl autor říci ?

Zrození Evy (2002) odpad!

Myslím, že už jsem dlouho neviděl něco tak zbytečného. Příšerná nuda předstírající umění. Možná by se to dalo využít jako spořič obrazovky.

Zavaleni (2006) (TV film) odpad!

Zřejmě někdo před koncem roku potřeboval rozfrncat rozpočet, aby mu ho příští rok nezkrátili. Jinak si nedovedu existenci tohoto filmu zdůvodnit.

Borisek, malý seržant (1975)

Jako malému se mi to celkem líbilo, z nostalgie dávám 4*, i když si to vlastně už ani nepamatuji.