Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

Realistické stvárnenie boja s korupciou vnútri polície a vo vládnych kruhoch.....bohužiaľ táto téma zostane vždy a všade aktuálna. 95%

Unesená (2012)

ten gýčový záver....Cage is dead :(

Před soumrakem (2004)

Rozhodne u mňa o triedu lepšie ako prvá časť, ale stejne len priemer.

Před úsvitem (1995)

Mňa to teda rozdodne za srdce nechytilo. Hawke - zlý výber a tie jeho fúzy a briadka dosť odporné. Delpy - niečo v nej bolo, ale dokopy to boli len prázdne rečičky ,,rádoby intelektuálne,, proste pre mňa veľmi slabé. Až záver filmu to mierne vylepšil ale stejne je to výrazne nadhodnotený film pre osamelé ženy...

Informátorka (2010)

Plné ohodnotenie je hlavne za príbeh, nie za umelecké stvárnenie. Krutá a pravidvá výpoveď dnešnej doby, bohužial pod rúškom tých , čo by mali chrániť. Záver cca 20 minút je strhujúcich. 90%

Božský (2008)

Ťažkopádne bez dynamiky.....vlastne som bojoval aby som to dopozeral /len preto lebo historia a politika ma dosť výrazne zaujímajú. Bola to dosť NUDA

Nákaza (2011)

tak toto áno ! Výborné, ak by tola réžia a scenár trocha lepšie tak by to bolo na 5*. Je to výpoveď aj to tom ako by sme sa ako civilizácia zachovali v kritickej chvíli....smutné. 80%

Den zrady (2011)

Výborné, stále sa stupňujúca atmosféra o ktorú sa herecky staral trojlístok: Gosling - Hoffman - Clooney. Obzvlášť ma upútal Gosling,ktorý sa týmto v mojom pomyselnom rebríčku posunul definitívne medzi hereckú elitu. Kto má rád politiku a napatie ten si príde na svoje. 85%

Konspirátor (2010)

prvú polovicu filmu som bojoval, či vôbec dopozerať, ale potom sa to rozbehlo. Skvelá ukážka toho, že keď potrebuje systém davom niekoho predhodiť tak to urobí nekompromisne aj na úkor bezprávia, len aby sa ,,tí,, hore zachránili. A je to jedno či je to v USA, Čechách alebo na Slovensku.