Krvavá odplata (2011)

celkom pozerateľné, až na ten smiešne naivný epilóg. 60%

Nixon (1995)

Je to film pre milovníkov historie, ktorí sú skutoční fajnšmekri, ale musíte fakt vedieť O čOM TO JE ABY STE SA NESTRATILI. Je to film, ktorý začnete mať rád až pri druhom pozretí. Generáciu do 35 rokov to neosloví ani náhodov.

Nebezpečná kořist (2011)

aj keď to malo nejaké malé logicko-technické nedostatky / hlavne ten výskok z okna s policajtom, následný dopad na auto a potom nedostižný šprint...:), alebo pichnutie skrutkovačom do ucha - toto by tak ľahko bez následkov nerozchodil, ak by to vôbec rozchodil, že ) tak to bolo dobré tak na 3 a pol . Francúzske kriminálky majú svoju neopakovateľnú atmosferu a preto ich diváci milujú

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Výborné, len ten záver som akosi nepochopil /prečo sa vlastne Crowe chcel nechať chytiť ???!!!/ Výborný bol ako Bale tak aj Crowe. 85%

Moneyball (2011)

Nie je to nudný film, ale pozrieť si ho raz za 3-5 rokov /keď zabudneme o čom to bolo / úplne stačí. PS medzi najlepšie filmy roku to nepatrí ani náhodou. Takzvané,, ikony CSFD,, čiže užívatelia na vrchole tunajšieho rebríčka asi pozerali tento film zhúlení keď to chvália na toľko !!! P.S.Priemerný B.Pitt a veľmi slabý Hoffman.

Půlnoc v Paříži (2011)

Výrazne nadhodnotený film. Nuda, Wilson slabý.... tie typické Allenovské psychoreči....a o Paríži je veľa výrazne krajších filmov. Strata času.

Avatar (2009)

Dlho som odkladal pozretie tohto filmu....bál som sa , že to bude výrazne precenená sračka, ktorá ťaží z 3D vizualizácie. Mýlil som sa, chvalabohu. Bolo to ÚCHVATNÉ !!! Vizualne ale aj príbehom. A to som to videl len v 2D. Už teraz sa teším na pokračovanie. 100%

Ip Man 2 (2010)

nie zlé ale celkový dojem mi pokazil zápas boxera s čínskym bojovníkom. Neuveril som tomu.

Ip Man (2008)

Výborné Wing čun !