0linA

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 29.10.2010  07:02
    2012 (2009)

Největší zklamání. První ukázky naznačovali opravdový konec světa a smrt všeho živého, nakonec z toho byla jen romance o rozvrácené rodině, která k sobě našla cestu, na pozadí konce světa. Efekty ale byly nádherné, proto taky nedávám odpad!

• 18.10.2010  18:03
    Absurdistán (2006)

Myslím, že takto lidstvo opravdu jednou skončí.

• 11.12.2009  16:18
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Asi to nejlepší co lze na Primě vidět. Ale občas mi přijde, že je ta podoba s Gordonem Ramsay, tak nějak uměle vytvořená.

• 5.12.2008  19:19

Ty 2* jsou za ten poslední závod a za Schumiho. Zbytek filmu nemá daleko k odpadu!

• 25.12.2008  17:24
    Auta (2006)

Nejlepší film co jsem kdy viděl. Skvělý příběh, skvělá animace, skvělé hlášky a hlavně skvělá auta.

• 12.8.2011  18:37
    Auta 2 (2011)

Bál jsem se, že to bude horší, zdejší komentáře mne od filmu hodně odrazovaly. Bohužel na první díl to nemá ani trochu, což je prostě škoda. Vadila mi dlouhá stopáž a celkově překombinovanost filmu.

• 15.6.2009  06:18
    Autosalon (TV pořad) (2005)

Odbornost sice nulová, ale občas se na to dá podívat.

• 18.12.2009  21:00
    Avatar (2009)

Efekty byly naprosto uhromující a film tím pádem musel upoutat, i kdyby příběhem byla reklama na prací prášek. Tím ale nechci říct, že by příběh nějak výrazně zaostával, skončilo to sice naivně dobře, ale proč ne. :) Lidi alespoň poprvé dostali na pr... :) Pro mne jednoznačně to nej tohoto roku.

• 29.8.2011  13:18
    B*A*T*M*A*N (amatérský film) (2011)

OMFG, OMFG a do třetice OMFG! Vůbec nechápu proč to tu je, proč to vzniklo a proč je někdo tak blbej, že to považuje za film. Du blejt velebnosti.

• 5.11.2010  19:30
    Bastardi (2010)

Herecké výkony nic moc, ale děj mě naprosto pohltil. Je mi 18 let a bohudík žádného takového "kámoše" nemám ani neznám, ale někde jsou a je jich hodně (stačí jít za tmy po centru Liberce). Smutný fakt je už to bude jenom horší, pamatuju na základce jak jsme sekali latinu a teď když jdu kolem vidím maximálně pár vzornej dětí, který nehulej ani nefuckujou v každý větě. Zkrátka v dnešní době je cool bejt blbej jak sáně v létě, ale za to umět poslat do prdele každýho učitele. Svět spěje do hajzlu a tenhle film to je potvrzuje.

• 23.9.2011  07:52
    Bubo bubo (TV pořad) (2011)

Strašná nuda, asi nejhorší soutěžní pořad co jsem kdy viděl.

• 11.10.2010  18:32
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Nejlepší český seriál všech dob.

• 31.8.2010  06:51
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Přijde mi to jako US verze Ordinace v růžové zahradě.

• 3.12.2008  16:38
    Comeback (TV seriál) (2008)

Vidím, že těch mých 5* tu působí, tak nějak divně, ale mně se tento sitcom líbí. Zatím jsem se u každého dílu zasmál, a to je myslím, dobré znamení. Martin Dejdar alias Ozzák naprosto exceluje a ani další herci nejsou kvalitativně pozadu. Ale hlavně, je to po sérii Ordinací, Pojišťoven, Vztahů a dalších sra*ek konečně něco na co se dá v televizi koukat.

• 2.5.2011  20:36

Ale jo, proč ne. Pár scén by tam teda být nemuselo a některé tam zase jakoby chyběly, ale i tak se mi výsledek líbil. A navíc jsem asi jako hlavní hrdina ujetej na číňanky nebo alespoň na Veroniku Hong.

• 27.6.2011  05:45
    Den poté (2004)

Klasickej Emmerich efekty úžasné, příběh prostý, přihlouplý a těch EKO keců.

• 13.9.2010  18:36
    Dokonalý svět (TV seriál) (2010)

Po 1. dílu to byl jasný odpad, ale ten 2. mne příjemně překvapil, ano furt je to těžký podprůměr, ale měl jsem z toho minimálně 40% zážitek. Hlavně se mi líbí J. Kukura. Ač jsem to nečekal, tak seriál stále sleduju a zatím bez újmy na zdraví. Je to sice shit, ale když to porovnám s VKV, RP a Ordinací, tak dávám 2* EDIT: Seriál skončit a já musím přiznat, že jsem viděl všechny díly. A líbily se mi. Navíc jsem rád, že to není žádná 1000 dílová sága vo hovně. Tímto uděluji konečné 3*

• 16.3.2010  07:06

Ale jo, čekal jsem že to bude horší a nakonec se to i dalo. I když ten rozjezd to bylo peklo. Jo a paní Holubová se díky svým uřvaným rolím dostala do mého žebříčku nejméně sympatických hereček.

• 3.12.2008  16:39
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Já ani nevim co k tomuto seriálu napsat, je pro mne drogou, Dr. House vzorem, Hugh Laurie se stal mým nejoblíbenějším hercem a Martin Stránský dabérem číslo 1. Ani po 5 sériích není seriál nudný, ale ještě více zábavný, zkrátka pro mne je to to nejlepší co za dobu seriálu vzniklo. (Tak rád bych dal 6*) :D

• 16.6.2011  18:26
    Dr. Ludsky (TV seriál) (2011)

Prima nemá licenci na Dr. House, tak koupila kopii. No radši se na to ani dívat nebudu. Tak jsem se nakonec koukal a byla to velká chyba, takhle nechutně detailní kopii jsem fakt nečekal a TIC TAC místo Vicodinu to dorazil, jdu blejt.

• 24.9.2018  18:44

Žížala a Blaník se opět setkali. Bral jsem to čistě jako komedii, snad to tak tvůrci zamýšleli.

• 1.11.2012  13:45
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

Vlastík Plamínek si za svou horlivost * zaslouží.

• 7.9.2012  21:32

Bomba! Akční scény jako za starejch časů a hlášky, který budou známý ještě dlouho. "Rest in pieces."

• 1.2.2010  05:44
    Formule! (2001)

Poměrně velká blbost (ta honička byl vrchol) a obsazení Stalloneho jsem nějak nepochopil, vůbec se sem nehodil.

• 30.4.2011  17:38
    Fur TV (TV seriál) (2008)

Jediný poslední díl nebyl na 5*, jinak bomba!

• 18.12.2009  14:13
    Gamer (2009)

Tuctovej film, kterej ale měl na to aby se rozjel. (Alespoň začátek na mne zapůsobil) + 1* za soundtrack.

• 6.8.2009  09:53

Pro někoho ukecaná blbost, pro mne super film. Jakmile Mike nabídne odvoz mladé slečně, všichni už natěšeně čekají na zabijáckou jízdu, ale ono stále nic, po neskutečně dlouhé době tlachání o ničem jsou už všichni napnutý jak kšandy. A když už konečně začne ona jízda, tak si ji každý užívá plnými doušky, jelikož proto na ten film šel, a když už vydržel tu hodinu kecání, tak mu tato scéna přijde jako to nejlepší co kdy viděl. No a závěrečná honička snad ani nepotřebuje komentář.

• 3.1.2010  07:09

Naprosto vynikající. To napětí, které srší z každé scény, kdy se po 15 minutovém tlachání už klepete aby se konečně něco stalo, je naprosto úchvatné a zábavné. Zkrátka klasický Tarantino. 5*

• 25.10.2010  15:47
    Hannah Montana (2009)

Moc se mi líbí komentář od Boogeymana.

• 18.6.2009  16:31
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Hlášky Petra Nárožného jsou nezapomenutelné. Rád se na to kouknu znovu. 4*

<< předchozí 1 2 3 4