Absurdistán (2006)

Myslím, že takto lidstvo opravdu jednou skončí.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Asi to nejlepší co lze na Primě vidět. Ale občas mi přijde, že je ta podoba s Gordonem Ramsay tak nějak uměle vytvořená.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Ty 2* jsou za ten poslední závod a za Schumiho. Zbytek filmu nemá daleko k odpadu!

Auta (2006)

Nejlepší film co jsem kdy viděl. Skvělý příběh, skvělá animace, skvělé hlášky a hlavně skvělá auta.

Auta 2 (2011)

Bál jsem se, že to bude horší, zdejší komentáře mne od filmu hodně odrazovaly. Bohužel na první díl to nemá ani trochu, což je prostě škoda. Vadila mi dlouhá stopáž a celkově překombinovanost filmu.

Autosalon (2005) (pořad)

Odbornost sice nulová, ale občas se na to dá podívat.

Avatar (2009)

Efekty byly naprosto uhromující a film tím pádem musel upoutat, i kdyby příběhem byla reklama na prací prášek. Tím ale nechci říct, že by příběh nějak výrazně zaostával, skončilo to sice naivně dobře, ale proč ne. :) Lidi alespoň poprvé dostali na pr... :) Pro mne jednoznačně to nej tohoto roku.

Bastardi (2010)

Herecké výkony nic moc, ale děj mě naprosto pohltil. Je mi 18 let a bohudík žádného takového "kámoše" nemám ani neznám, ale někde jsou a je jich hodně (stačí jít za tmy po centru Liberce). Smutný fakt je už to bude jenom horší, pamatuju na základce jak jsme sekali latinu a teď když jdu kolem vidím maximálně pár vzornej dětí, který nehulej ani nefuckujou v každý větě. Zkrátka v dnešní době je cool bejt blbej jak sáně v létě, ale za to umět poslat do prdele každýho učitele. Svět spěje do hajzlu a tenhle film to je potvrzuje.

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

OMFG, OMFG a do třetice OMFG! Vůbec nechápu proč to tu je, proč to vzniklo a proč je někdo tak blbej, že to považuje za film. Du blejt velebnosti.

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

Strašná nuda, asi nejhorší soutěžní pořad co jsem kdy viděl.