Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Nízké hodnocení tady... Možná proto, že je to americká reality show, možná proto, že je to povrchní. Ony ty holky tam, já nevím, jestli to je národností nebo archetypem modelky, ale připadají mně některé tak trochu hloupé. Oceňuju spíš nápady - ať už Tyry Banks, která dala pořadu za vznik, nebo nápady na fotky. Některé jsou opravdu úctyhodné, hlavně 5. řada mi přišla skvělá. Škoda, že je porota někdy tak kritická a vyhazuje ty, které si to vůbec nezaslouží. Jinak když bude čas, podívám se na všech XY řad.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Will Smith a jeho super pohodlný styl má uspět na Bell-Air? No proč ne, u mě uspěl. K naštvání je jenom tak potupně špatná vysílací doba!!

Sex ve městě (1998) (seriál)

Seriál o nevšedním životě 4 hlavních hrdinek v New Yorku. Tak trochu ukazuje naprosto odlišné charaktery čtyř hlavních hrdinek, každá je jiná, ale dávají jednotný celek, Sarah Jessica Parker ve své zcela jistě životní roli. Baví mě sledovat vývoj toho, s čím si zase přijde postěžovat každá z nich...

Přátelé (1994) (seriál)

Velice populární seriál, který opravdu má něco do sebe. Sledujete vztah mezi Rossem a Rachel, Chandlerem a Monikou a příběhy tak trochu střelené Phoebe a Joeyho. Neuvěřitelně komediální seriál, nesmějete se možná celou dobu, protože to není tak úplně bezmyšlenkovité vnesení co nejvíce vtipných situací do seriálu, narušují to vztahy a problémy hlavních hrdinů... Můžu ten seriál sledovat dokola, ale vždycky si budu pamatovat Joeyho s krocanem na hlavě ála Mr. Bean :) To je snad nejlepší scénka z celého seriálu, i když opravdu vtipných je jich tam moc a moc, ale tahleta s Joeym a v podstatě celý Joey je nezapomenutelný :D

Ulice (2005) (seriál) odpad!

2 díly bohatě stačí ke zhlédnutí. Jinak je daleko rozumnější sledovat zpravodajství na TV Prima a ČT.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Než se dívat na tohle, je lepší si dát ledovou sprchu, sníst shnilé jabko a polít se smradlavou voňavkou za 6,50..

Divoký anděl (1998) (seriál)

Náhodou, moje nejlepší telenovela! :D Klidně bych byla pro, aby to dávali znovu, dneska už jediná, na kterou bych se znovu dívala. Jednoduše proto, že mě to bavilo. Občas tam byly dobré hlášky, dobrá hudba Natalie... Sice to bylo celé tak trochu naivní, ale nevadí... Mně se to líbilo.

Loď duchů (2002)

No, a já se u toho opravdu bála(lano, bazén, zpěvačka), zajímavé... Asi mám jiný vkus než milion lidí tady, ale i ten příběh je docela poutavý. A ta malá holčička byla taky dost děsivá, pro nikoho jiného asi ne, ale pro mě ano...

Co je šeptem... (2005)

Kevin Costner jako opravdový proutník, který toho opravdu, řekněme, dost stihl... Proč ne, velice zábavná a příjemná komedie se zajímavými hereckými výkony.

Dům hrůzy (1959)

Mám ráda atmosféru těchhle starých hororů, i když se při nich člověk skoro nebojí, možná spíš směje. Vlastně je to lepší než některé dnešní horory, které sice umí počítačově vyrobit ty nejodpornější nestvůry a namíchat kečup s červeným barvivem tak, aby to důvěryhodně vypadalo jako krev... Ale ta atmosféra je skvělá, navíc je to černobíle a působí to tak nějak tísnivě... Možná to je i Vincentem Pricem, ten film mám fakt ráda.