Star Trek (2009)

Když se mě přítel zeptal, zda-li s ním nechci jít do kina na Star Trek, tak jsem si myslela, že mu přeskočilo. Osobně takové filmy fakt nemusím. Ale u tohodle jsem hltala každou minutu, sekundu a byla v očekávání, co dalšího si na mě J.J. Abrams vymyslí. Opravdu jsem byla mile překvapená, že i takový žánr si mě dokáže získat. Ale kdoví, možná to bylo zásluhou hlavních hrdinů, kteří mi do toho pasovali přesně na míru (hlavně Chris Pine:-) ) a možná to bylo i skvělou kamerou, která mě dokázala upoutat na plátno a vychutnávat si každé sousto tohoto sci-fi snímku. Skvělý zážitek u filmu, který jsem původně vůbec nechtěla vidět - 85%

Ti druzí (2001)

Bojím, bojím. Ještě teď když si vzpomenu na některé okamžiky z filmu, tak mi naskočí husí kůže. Kvalitně natočená duchařina rukou Alejandra Amenábara, která solidně rozproudí krev v žilách. Neuvěřitelný konec, který by mě ani ve snu nenapadl. Pro mě stoprocentní spokojenost:-)

Ďábel nosí Pradu (2006)

Tak tohle na mě nějak nezabralo. Snímek mi akorát ukázal, že některé dívčiny jsou schopny pro svou kariéru udělat cokoliv i kdyby měly sehnat nemožné. Toto pouze zachraňovala Anne Hathaway, kterou mám opravdu ráda, ale do tohoto filmu mi nějak nesedla.

Igor (2008)

Roztomilý sluha, který chtěl ukázat celému světu, že hrbáči jsou vynalézaví a nejen hloupí. Igor mi nehorázně připomínal Quasimoda ze Zvoníka u matky boží. Ale podle mě je to typická rodinná pohádka, u které musí být malé děti neuvěřitelně povznešené:-)

Život podle Dana (2007)

Steve Carell se mi v roli vdovce vychovávající 2 dcery pubertálního věku a jednu mladou dámu, opravdu líbil. U tohoto filmu jsem si krásně zarelaxovala prostředím, ve kterém se film natáčel. Člověk se nechá vtáhnout do příběhu plného zakázané lásky, nepochopení a s napětím sleduje jak to všechno nakonec dopadne. Skvělý snímek se skvěle obsazenými herci.

Ten Největší (2007)

Ten největší je film, u kterého nepotřebujete přemýšlet a přesto se dostatečně zasmějete. Sice to nepatří mezi top komedie co jsem letos viděla, ale i přes to to byl v některých scénkách docela nářez. Jedno mi ale pořád vrtá hlavou...nevíte někdo co měl vytetované na tom zadku??:-)

Deník nymfomanky (2008)

Nechápu. Nechápu, proč má tenhle film tak nízké hodnocení. Bude to nejspíš tím, že mužské osazenstvo si od tohoto snímku slibovalo film na způsob kvalitního péčka a místo toho shlédli 95-ti minutové drama o nymfomance, která hledá smysl svého života formou sexu. Pro mě docela příjemné překvapení a myslím, že to nebyla zbytečná ztráta času.

Noc v muzeu (2006)

Hodně lidí si myslí, že tento film bude nějaká pecka. Není to sice nějaká komedie roku, ale pro zasmání to bohatě stačí. Takže se pohodlně usaďte, vemte si popcorn a nechte se vtáhnout do americké historie...

Má mě rád, nemá mě rád (2002)

Začátek mě neustále upevňoval v tom, že chlapi jsou svině a chtějí se vykrucovat z jakéhokoliv vztahu. Celou první polovinu filmu jsem soucítila s Angelikou. Od druhé části to ovšem začínalo nabírat jiné obrátky. Angelika je erotomanka a Loik se stává pouhou obětí, jež mnohdy neví, která bije. Zajímavý snímek který stojí za shlédnutí.

Uvězněni v čase (2007)

Film, který mi hodně roztočil má zrezavělá kolečka v hlavě:-) Zhruba do poloviny se to dalo sledovat úplně s přehledem. Takový konec by mě ani ve snu nenapadl. Scénáristi si s tím museli pěkně pohrát, aby vymysleli takovou zápletku s rozluštěním. Nakonec z toho byla velmi příjemná podívaná, na kterou se někdy mrknu znova, abych to pochopila stoprocentně ;-)