Sesterstvo putovních kalhot (2005)

Přiznávám se, že ve 13ti letech se mi tato kniha jevila jako největší trhák co jsem kdy četla. Teď, téměř po osmi letech, si už nejsem tolik jistá. Možná to je tím, že kniha má vždy své kouzlo a filmové zpracování se nějak nechytá. Ale ruku na srdce. Která 13ti letá dívka by si v dnešní době přečetla knížku, když se na to může mrknout v TV???

Paříži, miluji Tě (2006)

Příjemná podívaná, která mi na konci vykouzlila úsměv na tváři. Teda až na pár výjimek, jenž bych úplně vypustila a nebylo by to vůbec na škodu.

Báječný svět shopaholiků (2009)

No páni. Tak tohle mě fakt "dostalo"...hned běžím do nejbližšího obchodu koupit si nejnovější módní výstřelek od Gucciho a utratím všechny svoje peníze jen abych se cítila vyjímečně a chudě. Teď se docela podivuju nad tím, proč jsem právě tohle chtěla vidět. Možná mě k tomu táhla má ženská pošetilost, která si myslela že se odreaguji a zasměji na 104 minutách plného nakupování, humoru a jako vždy "nepředvídatelně" šťastným happyendem.(Teď když se nad tím zamyslím, tak se podivuji ještě víc). Tohle pro mě fakt není. Několik scének stálo za úsměv, ale myslím že zůstanu nohami pevně na zemi a vášnivé nakupování nechám vyšňořeným barbienkám na podpadcích, které nevědí co s prašulema. Já raději zůstanu u svého pohodlného outfitu s prošoupanými keckami a u filmů co mají hlavu a patu a nejsou zrovna ve slevě.

Panic je nanic (2006)

Kdybych to měla stručně shrnout, tak ANO shlédla jsem to a NE už bych se na to znova nepodívala. Nejlepší scénka z celého filmu?? "Děkujeme ti Jiříku, žes nám pomohl..." Sice vykrádačka, ale s docela originálním námětem, u kterého jsem se nemohla neusmát. Právě proto patří má jediná hvězdička těmto mravencům...

Kámoš k pohledání (2009)

Máte pravdu. Má to něco do sebe, ale pořád to není takový ten top, na který bych se klidně mrkla i 5krát za sebou. Má to takový ten potenciál k dobrému filmu, ale ne k tomu nejlepšímu. Jeden z těch filmů co se hvězdičkově přibližují ke Kopačkám a nebo ke Zbouchnuté.

Bláznivý šaman (2001) odpad!

Už docela chápu proč to má tak nízké hodnocení. Chabé vtípky, které se nehodí ani jako kulisa při spánku.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Dlouhou dobu jsem se bezdůvodně a bezmyšlenkovitě vyhýbala tomuto snímku. Asi to bylo názvem Shawshank, který jsem nikdy nedokázala správně přečíst a možná právě to mě odrazovalo. Teď už vím, že jsem byla na omylu a jsem ráda za shlédnutí, které by mě v budoucnu stejně neminulo. Krásný příběh o přátelství z vězení přetrvávající na svobodu, kterou řešil každý z hlavních protagonistů vlastním způsobem.

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Pořád nemůžu pochopit jak někdo může vymyslet tak neuvěřitelnou pitominu, která vymývá malým dětěm mozky. Běžet tohle v televizi jak jsem za sebou tahala kačera, tak se nyní léčím někde na psychiatrii s těžkou duševní psychózou.

Hlas moře (2004)

Tak tenhle film jsem poprvé viděla se školou v kině. Pořád jsem nemohla pochopit, proč nás puberťáky táhnou na nějakou španělskou kravinu, která nebyla ani náhodou ve středu našeho zájmu a ještě ke všemu bez známých tváří. A hle, vono to zabralo. Javier byl ve své roli naprosto úžasný a dokázal mě zaujmout už od prvního okamžiku. Celý film jsem shlédla skoro bez mrknutí a na konci jsem málem padla na zadek. V úžasu jsem sledovala každý detail s jakou grácii byl film natočen pohledem bezmocného člověka, který už nechce žít se svým osudem. Opravdu vynikající snímek na který se v nejbližsí době nejspíš opět podívám;-)

Temný obraz (2006)

Drogy jsou svinstvo a o tom není pochyb.