• Krátkometrážní

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Stejně otravné, jako úvodní znělka sama.

Záhadné zmizení (1993)

Hmm, škoda, že Sandra nehrála místo té kudrnaté nesnesitelné ženské. Že Kiefer tak dlouho hledal je naprosto pochopitelný, přece jen ten přechod od Bullockový je jiný kafe. Už když sem byl malej, tak mě z toho filmu naprosto mrazilo. Hlavně při těch vysvětlivkách, únosu a představě, že umřete pohřbeni zaživa. Jeff Bridges je fakt dkonalej psychopat.

500 dní se Summer (2009)

Na podruhé sem už měl problém, abych se u toho nerozeřval jak malý děcko..

Letní vzplanutí (2001)

Míšenec devadesátkových romantických komedíí v čele s Freddiem, takovou mužskou modelkou a mně osobně nesympatickou Jessicou Biel, u které se mi nedaří najít tu její často zminovanou krásu ...at´ už se koukám na film z jákýkoliv doby. Neurazí, ale ani nenadchne. Sympatická kulisa.

Nenarození (2009)

Svou hloupostí a nestrašidelností ve scénach, kdy se o to urputně snažilo mě to naprosto vytáčelo. Hvězda za Cama Gigandeta.

Poslední dům nalevo (2009)

V první části filmu mi bylo naprosto špatně. Z toho znásilnování a zabíjení v lese mě úplně zebaly nohy, ale druhá část, když se dostalo k pomstě sem si uvědomil, že to tak asi bylo nastavený schválně, abych se opravdu vcítil do role rodičů té holky a chtěl jim dát co proto. No, snažili se, ale já bych se snažil víc. Osobně se podle mě vydováděli jen na tom prvním. Ale i tak sem doma skákal a říkal si "joo, ještě dva, ještě jeden!". Na mým místě bych ale zabil i toho kluka, co všemu jen tak přihlížel. Přo scénách v tom lese mě totiž sral nejvíc. 3 hvězdy jen za to zbytečný kecání během scén, kdy měla nastat akce ...kecalo se půlku filmu, pak sem byl natěšenej na něco pořádnýho. Uvařená hlava v mikrovlnce mi přišla spíš vtipná.

Mrazivá vášeň (1992)

Pomeje a Boušková, jako dabéři dvou hlavních aktérů? No do prdele teda.

Šťastný Nový rok (2011)

Hvězda za závěrečný titulky. Samotnej film na dvě. Všechny ty dojemný žvásty na mě vůbec nepůsobily ...a když už nevěděli coby, tak tam picli Halle Berry a jejího mažela, vojáka z Iráku nebo odkama...

Kick-Ass (2010)

Tak tohle je opravdu nářez. Když se nějákýmu filmu podaří zaujmout mě a dokázat mi, že ani v roce 2010 sem ještě všechno neviděl a projevit takovou originalitu, nemůžu jít níž. Jedna absence hvězdy je pouze za to, že takovýto filmy nejsou úplně moje gusto. Chachá, buznoparalyzér ...chachachááá.

Nechápu, jak to dokáže (2011)

Už od začátku mi bylo jasné, že myšlenka a celej film bude takovej průměr. Ano do kina se to moc nehodí, je to takové TV dílo. Více-méně se tam nic moc nestalo a většina vtipů byla posbíraná z ostatních romantických komedií. Ale nebylo to vyloženě špatný. Bavilo mě to, ale klidně to mohlo dojít k nějákému extrémnímu závěru. Přece jen ...manželka co začne cítit něco ke svému šéfovi, ale ani mu během filmu nedá pusu, jen si to ke konci vyříkají a společně zatrhnou před zkázou ...to není námět do kina. Další problém je v SJP. Nebo takhle, ona není problém ale prostě vzhledem k jejím rolím už prostě nemůžu uvěřit, že právě ona je matka s velkým "M" co dá přednost dítěti před kariérou. Jo a taky sem dost nepochopil to jakési "interview" jednotlivých postav, které nebylo moc vtipné, ikdyž se o to vždycky tak urputně snažilo. Ale nenudilo to, SJP mám docela rád, ikdyž v trochu jiných rolích a i vedlejší postavy, které možná nebyly nejlépe využity mě docela baví (Jessica szohr, Busy Philipps).