• Krátkometrážní

Volejte věštce (2008) (pořad)

Nehodnotím kvalitu pořadu a ani pravdivost těch řečí samotných, ale to, že je to fakt docela zábava. Někdy se od toho opravdu nemůžu odtrhnout. Pokud se mám zařadit do kategorie věřících čí nevěřících, tak jsem uřčitě ve skupině č.2, ale tak co ...něktěří lidi tomu věří a udělá jim to hold dobře a někteří tomu možná sami ani nevěří, ale prostě potřebujou od někoho slyšet něco pozitivního. Jestli jim to za těch 70 kaček pomůže k lepší náladě, tak jsou to ty nejlíp utracený prachy co znám.

Mamma Mia! (2008)

Tak jsem to viděl znova, cca po dvou letech od doby, kdy jsem na tom byl poprvé v kině. A znovu se mě zmocnil ten pocit, že tento film je docela dost trapný a vzpomněl jsem si, jak jsem v tom přeplněném sále koukal kolem sebe, zda ještě někdo kroutí hlavou nad absurditou děje, šílenou choreografíí a okatým přehráváním. Nikdo hlavou nekroutil a vzhledem k hodnocení je chyba asi na mé straně. Film to zcela jistě není špatnej, akorát mi prostě nesedl. Co někomu přišlo roztomilé, to mně přišlo spíše kýčovité a poněkud ohrané. Nemůžu tedy dát víc než za dvě a to tu druhou hvězdu přidávám především za to, že Meryl má hlas, který se opravdu příijemně poslouchá. BTW. Bytostně nesnáším ABBU! To asi na celkovém dojmu taky moc nepřidalo.

Svatba ve třech (2005)

Svatba ve třech je strašně krásnej a originální film. Má spoustu fakt vtipných hlášek a otázek k zamyšlení ( Mají tučnáci kolena? ). Piper Perabo je jako obvykle kouzelná a Matthew Goode roztomilej, jak on už to tradičně umí. Určitě si to tu červenou kolonku zaslouží, doufám, že to brzy někdo neshodí.

Vraždící rajčata požírají Francii! (1991) odpad!

Děláte si prdel? Vraždící plyšový rajčata?? Tohle by mělo mít 0 procent! Ale jako vážně, absolutně nechápu pointu natočení téhle zrůdnosti. Lidi co tomu dali jednu a víc hvězdičky by se měli urychleně nechat vyšetřit.

Insidious (2010)

Horror? CHACHA! Možná tak pokus od prváka filmařské školy. Děj předvídatelnej, natahovací a celkově ty zrůdy jsou absolutně nestrašidelný a takový níjáký. Ten čert na konci jako někomu přišel strašidelnej? Dialogy mezi herci byly stejně uvěřitelný, jako jejich utrápený, přehrávající nebo naopak vůbec nehrající obličeje. Lekacích momentů tam bylo opravdu jen pomálu, max. tak tři asi. Kdo říká, že takhle má vypadat horror, tak je asi tak sto let za opicema a nedivím se, že se tomuhle odvětví nevěnuje. Dávám za dvě a to jsem ještě moc hodnej. ....Ten ČERT!!:DDD

Slečna Drsňák (2000)

Naprosto luxusní podívaná, tolik gagů, který jsou už dneska klasikou a měly by být vyrity někam do kamene se v jednom filmu hned tak nevidí. Musím oponovat těm, kteří tvrdí, že je to stupidní a předvídatelný ...naopak, ona je to docela inteligentní a ikdyž je to chvilkama předvídatelný, tak si určitě nemyslím, že až tak moc, že by si divák řekl "tohle odložím, to je jasný". Co se týče dvojky, chápu nízký hodnocení, je to docela bída, ale jednička si zaslouží určitě víc hvězdiček než dohromady má. Gracie Lou Frebushová Ruleeez! (O můj bože, tohle sem viděl naposledy v Jurském Parku!:D)

Lopez Tonight (2009) (pořad)

Všimli jste si, že at´ Lopez mluví s kýmkoliv, vždycky se to zvrtne k nějákým prasečinkám?:D

Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka (2008) (pořad)

Ty úkoly a sama Paris jsou tak absurdně zábavní, ale ...to je nic proti soutěžícím (potenc. kámoškám), který přijely odněkud z vidlákova, nic nedokázaly, ale myslí si, že jsou středem vesmíru. Parisiina představa o tom, jak se má chovat opravdový kámoš je dosti zvrácená a proto mě to hodně baví.