• Krátkometrážní

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Takže první díl, všechno nové, neokoukané, zářívé a takové milé. Nicméně závěrečná akce může být jen tak akční, jak si dokážete představit, když jsou v hlavní roli tři dvanáctileté děti. Prostě nebýt toho, že film nese jméno Harry Potter, tak je to taková průměrná britská podívaná. Za 3.

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

No, jakože nic moc...ten film byl prostě strašně divnej, takovej neucelenej, strasně roztěkanej a žánrově nezařaditelnej. 1 hvězdu dávám za Hayden, která je opravdu nádherná, druhou hvězdu za její fakt sexy šaty (:D), no a třetí za akční ručníkovou scénu, za vzteklýho mývala a za docela dojemnej konec dohromady.

Vřískot 3 (2000)

Vzhledem k tomu, že trojka už je parodie na předchozí dva díly, nemůžu níž, protože podle mého to funguje výborně. Fakt jsem se nasmál. Ikdyž už to není tolik strašidelný, napínavý je to pořád dost a bylo tu i několik docela originálních scén. Prostě abych byl stručnej, nadržuju Vřískotům a žadnýmu nedám méně než 4 hvězdy. (Taky jste si všimli, že rok 2000 byl pro Courtney Cox-Arquette účesovým fiaskem?:D)

Vřískot 2 (1997)

Stejně dobrý, jako jednička..mě dvojka možná bavila ještě o něco víc. Pořád je to napínavý, pořád je to vtipný a pokračování je obohaceno docela vysokým počtem známých tvářiček, který si tu užijou svých doslova pět minut slávy (víc času jim maskovanej vrah totiž nedal). Asi nejlepší je scéna, kdy Sidney leze okínkem z policejního auta přes tu masku...to bylo fakt hodně o nervy.

Vřískot (1996)

Úžasný! Super teen vyvražd'ovačka, která má v sobě tak akorát horroru a humoru. Pravda, první díl má být spíš brán vážně, ale je tu hodně i takových těch..oddychových a úsměvných scén. Rozhodně můj nejoblíbenější horror spolu se všema doposud natočenýma dílama.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Nevím, kdo je lepší partie, ten 150ti kilovej, ten drsnej s dámským sestřihem, ten, co už vlastně chodí s nějákou slepou nebo ten, kterej má strach z maminky..

Šéfka (2011) (pořad)

Co se týče soutěží a úkolů, nebaví mě, nezajímají mě, nesleduju je = hodnocení by bylo téměř na odpad, ale od příchodu Nory, která si vždycky přicupitá s nějákým cool účesem na posledních 20 minut, poslechnout si, co ty paka zase vyváděly, pak je tam seřvat, ponížit, udělat z nich ještě větší trapný trosky...tak od toho okamžiku je to na 5 hvězd. Fakt nechápu, co tam dělá ten povýšeneckej Šula, kterej se chová, jakože nemá hotovou ani základku, natož, že by to byl nějákej důležitej "manager". To stejný (ted' už obtloustlá a nehezká) Christová, která mi přijde jako člověk strašně slabá, nezajímavá a nedůležitá...ještě k tomu strašně nudná a nevtipná (prostě děkujeme za účast největšímu tahounovi téhle show:D). Tak tihle 2 exoti vždycky Noře požalují a řeknou jí, co se vlastně během toho týdne stalo, protože Nora to neviděla, Noru to nezajímá. Proč by se Nora starala? Nehledě na to, je ale jako obvykle vtipná a zábavná, ikdyž jako celá tahle "show" postrádá vkus a jakousi lidskou soudnost, navíc má Nora asi v oblibě ty nejvíc "out" lidi, protože těch nejneschopnějších a nejtrapnějších se vždycky zastává (nemluvím o okaté zamilovanosti do Čutky nebo jak je jeho ctěné jméno:D). No, a tak teda po té špíně, co na někoho ostatní nahází, Nora někoho označí a vyhodí. No a nebyla by to Nora, kdyby si ještě naposledy nerejpla, když ste na dně...takže ještě neodcházejte, zůstan'te sedět, ještě Vám povím, proč sem Vás vyhodila: Jste nesnesitelná, neschopná a trapná kráva/debil a dnes "sút'až opúštíte, můžete odíst'". No prostě dokonalost sama!:D // Výčet účinkujících: prdlej "Zoli", laxní Marcela, perverzák Honza, nepracující Markéta, nekompromisní Mirek, šplhoun/skeleton Michal (chudák musel být v mládí hodně šikanovanej), Marko, co si ho v každým úkolu někde přiskřípne, Čutka z Pomády, "NE"vkusná seniorka Věra, pak ta holka, co vypadá, jako by ji někdo přismahl na pánvičce (Šula kvůli ní plakal), no a na druhé straně po stranách 2 blbci a uprostřed Nora "The King":D

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Nově už nestačí opakovat přibližně 10 celovečerních filmů pořád dokola, a tak tu ted' díky ní máme i pokrokové noční televizní noviny, kde nám moderátoři akorát zopakují novinky z odpoledne, které byly později opakovány i v klasických večerních novinách, plus do toho zapojí závěrečnou, rádoby vtipnou nebo milou scénku na závěr. Děkujeme Novo, díky Tobě jsme tu roztomilou pandu viděli rodit 3x během jednoho dne.

A co když je to pravda? (2005)

Vlastně to není nic zvlášt úžasnýho nebo nápaditýho, ale jsou to detaily, co tvoří celek a tenhle film mě prostě baví a hlavně...je to romantická komedie, což při výběru žánru ne vždy dostanete to, co očekáváte. Tady tomu tak je.

Holky z lepší společnosti (2003)

Oblíbený dílko...a vlastně ani nevím proč. Vím jen, že vždycky když to běží v televizi, tak sedím, jako přibitej. A závěr je moc hezkej.