• Krátkometrážní

Chirurgové (2005) (seriál)

Vzhledem k tomu, že seriály z nemocničního prostředí niják zvlašt' nemusím, tak naše střetnutí dopadlo docela dobře. O hvězdu lepší než PP...

Být Erikou (2009) (seriál)

V jednoduchosti je síla. Tím se tady řídilo a vzniklo to, co vzniklo. Nenásilnej kanadskej seriál o "Erice", slečně, kerá má šanci napravit svoje chyby tak, že se vrátí do minulosti a pokusí se jí (ale hodně opatrně) změnit. Hudební stránka je udělaná výborně a jemnej humor tomu taky nechybí. Těším se na další díly..

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Při vytváření tohoto seriálu se tvůrci očividně nebáli postavám vložit myšlenky, které jednou za čas napadnou snad každýho z nás, ale někdy jsou natolik zvrácený, že je raději vůbec neventilujeme do okolí. Tím se Nip/Tuck stává originálním a taky dost ujetým seriálem, kterej si jednou za čas rád pustím.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Podle mého to teda není žádná hitparáda, ale díky originální hlavní postavě a originálnímu pohledu na život po životě si to ty 3 zaslouží. Nutno dodat, že mám slabost pro Lauru Harris.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Moc hezky udělaný první tři série nahradily o dost slabší čtvrtá a pátá. Konec bohužel dopadl téměr tragicky s obtloustlou, dalo by se už říct i ježibabou Melissou Joan Hart v sérii šesté a sedmé.

90210: Nová generace (2008) (seriál)

Ach, já prostě miluju 90210. Toto je přesně můj šálek kávy a vůbec mě nezajímá, co to o mně vypovídá. Že je to Béčko? Jasně, je a já prostě Béčka žeru, naprosto se u toho uvolním a zapomenu na svoje starosti a řeším ty jejich, který jsou většinou "over the top". Zasazeno do prostředí, které je mi nad míru sympatické a osazenstvo vybráno tak, že je to pastva pro oči jak pro pánské, tak i dámské publikum. Guilty pleasure, na které nedám dopustit! Naomi, Silver, Adrianna - všechny obdivuju! Soundtrack naprosto skvělej a akce, drama, humor jsou perfektně vyváženy.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Beverly Hills je klasika. Dneska by to byl sice propadák, ale na svou dobu to bylo dost pokrokový a žral to každej...Hodnotím tedy za "tehdy".

Akta X (1993) (seriál)

Dost dobrý, nejlepší jsou série 4,5,6,7 a první film z roku '99. Osmou a poslední devátou sérii už do hodnocení nepočítám, protože by to dopadlo velmi špatně.

Queer as Folk (2000) (seriál)

Úžasnej seriál pro člověka s jakoukoliv orientací a pohlavím. 1. série je něco úžasnýho, ale celej seriál si celkově drží lat'ku pěkně vysoko. Brian Kinney (Gale Harold) je fakt kusanec...

Ošklivka Betty (2006) (seriál)

Očividně většina z přítomných vůbec nepochopila, o čem seriál je. Stačí se jen mrknout na rozdíl v hodnocení jiných zemí. Ugly Betty se ani zdaleka nepodobá té známé telenovele a už vůbec ne tomu výplachu mozku, co byli schopni vymyslet našinci. Seriál právě tyto telenovely paroduje a nebere se téměř vůbec vážně, navíc je tak úžasně vtipnej a postavy si zamilujete snad všechny. Nikdy jsem to neviděl se žádným dabingem, tak nemůžu říct, jak ty vtipy vyzní u nás, ale myslím, že v dnešní době už se většina raději dívá v originálním znění. Seriál si rozhodně zaslouží nejméně tak 60-70procent. Když se chci pořádně a od srdce zasmát, pustím si Betty.