Vanishing Point (1971)

V jednu chvíli mi to vzalo až dech. Srovnávání s Bezstarostnou jízdou je na místě, sympatický hlavní hrdina a ten konec... jo, tohle můžu. Na pět hvězdiček to skoro mělo, ale vrcholu jsme společně nakonec nedosáhli. Možná na druhé zhlédnutí.

Mafstory (2006) (seriál) odpad!

Nechápu oslavné komentáře. Tento seriál je neuvěřitelně pitomý a primitivní. Herecké výkony jsou otřesné, a pokud v nich má spočívat veškerá vtipnost, pak se obávám, že jde tento druh "humoru" naprosto mimo mě. Je to jako smát se postiženému dítěti. Kdo se může smát postiženému dítěti?!

Bitten (2008)

Dějově naprosto hloupé a nezábavné, což v případě filmu primárně avizovaného jako komedie (a navíc s Jasonem Mewesem...) divák tak trochu očekává. Marně. A hlavní hrdinka v podání Ericy Cox by se hodila maximálně do porna - jak hereckým umem, tak i svou vizáží. Přesto potěší, že svou naprosto dokonalou postavu dává na odiv v každé scéně - jen zřídka má totiž na sobě něco jiného než tanga a podprsenku.

Drákula roku 72´ (1972)

Drákula se vrátil a má spadeno na hipíky! Nelze popisovat, nutno vidět.

Sucker Punch (2011)

Sucker Punch není ničím jiným než nehratelnou videohrou vykradenou všude možně (Pán prstenů, Já, robot či Bleach) a nabušenou drsnými remixy slavných hitů (Queen, Bjork atd.), s krásnýma holkama v těsných korzetech, co se po sobě lesbicky dívají velkýma uplakanýma očima, a agresivním, povrchně podaným vlhkým snem každýho puberťáka mužskýho pohlaví s jakýmsi rádoby poselstvím, rádoby myšlenkou. Nic víc, nic míň. Pokud na to přistoupíte, budete se královsky bavit. A pokud ne... tak nic.

Polibek upíra (1988)

Doteď si přesně nejsem jista, zda to opravdu měla být hororová komedie, celý snímek budí dojmu parodie na sebe sama (nota bene to v podstatě ani upírský film není :) ). Neustále poskakující, vřeštící a očima koulející Nicolas Cage opět dokazuje, jak mizerný herec je, a nebýt zoufale překrásné Jennifer Beals, nedala bych tomu ani jednu hvězdičku. Takhle přimhouřím očko. Nebo možná radši obě.

Bravo, girls: Hurá do toho! (2007) odpad!

Kdyby se to po několika úvodních (trýznivých) minutách zvrhlo v porno, možná bych to viděla na hvězdiček pět ... :)

Pohřben zaživa (2010)

Klaustrofobicky trýznivé, napínavé a frustrující, s fajn závěrem. Na plný počet to není, po dalším zhlédnutí možná uberu jednu hvězdičku, ale zatím ve mě převládá příjemný pocit totální marnosti :).

127 hodin (2010)

Ať žije umělé vytváření hrdinů, kteří ve skutečnosti hrdinové vůbec nebyli. Danny Boyle je pro mě film od filmu méně a méně zajímavý. Škoda.