3 sezóny v pekle (2009)

Velmi příjemné vytržení z hrůzy české kinematografie, která je schopná plodit filmy typu Veni, Vedi, Vici. Hádek jakožto rebelující intelektuálně vulgární umělec Ivan Heinz s cigaretou v koutku úst mne snad okouzlil víc i než půvabná Jana Karoliny Gruszké, a podobně mě dostal i jejich nezávazný, zběsilý milostný život... který jsem jim svým způsobem v podstatě záviděla. + + + + + Znalost osobnosti a díla bohémského Egona Bondyho sice dojem z filmu umocní, ale není k jeho sledování nezbytná.

Experiment (2005)

Vidláci všech zemí, spojte se!

Paranormal Activity (2007)

Povedená, i když místy poněkud rozvláčná duchařina, vystavěná jako velmi pomalu a pozvolna gradující horor (mrazení v zádech se dostavilo až po hodině dívání), přesto však závěr utkví dlouho v mysli - zvlášť pokud se na to člověk kouká těsně před spaním a poté již tak trochu nedůvěřuje své ložnici :). Pro mne daleko zajímavější kus než všechny ty krví přetékající tupé vyvražďovačky.

Evidence (1995)

Dramaticky abstraktní, napínavě zábavné a současně i nudné, přesto však se snadno očekávatelnou pointou. Díky úžasné hudbě Philipa Glasse člověk udrží pozornost až do konce.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Upřímně, opravdu od toho někdo očekával něco víc než neustále sexy Megan Fox? Amanda Seyfried jí zdárně sekunduje (bod pro ni, je o několik tříd lepší), tu a tam zazní řízná hláška, a celkově je to tak nějak zábavně nablblé, že nebýt naprosto nesympatického Johnnyho Simmonse, který vypadá za a) maximálně na čtrnáct, a za b) jako Jirka Mádl, neváhala bych téhle oddychové nenáročné slátanině s ucházejícím soundtrackem dát snad i ty čtyři hvězdičky.

MacGyver (1985) (seriál)

Člověka, který dokázal vyrobit atomovou bombu ze žvejkačky a igelitového sáčku prostě nelze nemilovat - i přes mírně stupidní zápletky jednotlivých epizod.

Hranice ovládání (2009)

Naprosto prázdné, nejspíše umělecké záběry o ničem, bez děje, bez myšlenky, bez čehokoliv zajímavého nebo snad zábavného. Dvě neskutečně nudné hodiny, nad kterými mohou masturbovat maximálně rádoby intelektuálové, tvářící se, že v tomhle údajně hlubokém díle skutečně našli něco hlubokého. Bez Billa Murraye by to snad nebylo ani na ty dvě hvězdičky.

Šmoulové (1981) (seriál)

Geniální komunistická propaganda v kreslené pohádce! Nelze to nemilovat! :)

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Tak mizerně a depresivně mi z žádného seriálu snad nikdy nebylo :).