Into the Mind (2013)

Obrazově nádhera, zvukově taky, bohužel do páté hvězdičky mi tam chybělo víc ježdění (sám jezdím freeride a skialp)

Hitman (2007)

hodně rozkouskované, zmatený děj a navíc hodně střílení a ne krásného vyhtrého zabíjení jak v hrách. škoda nevyužitého potencionálu

Machete (2010)

parádní pocta béčkovým filmům ze sedmdesátek. Jenom vypnout mozek a užívat si :)

Bez soucitu (2010)

travolta dobře hláškuje :)

Metallica - koncert v Nimes (2009) (koncert)

parádní, sice s Nimes se mi více líbí koncert R+, ale i Metla se vyvedla :)

Avatar (2009)

IMAX 3D. Naprostá bomba!! Celou dobu jsem seděl s otevřenou hubou a jenom jsem čučel jak zblbnuty na platno.

Sunshine (2007)

druhá polovina filmu mi šíleně připomíná film Horizont událostí. První byla hodně dobrá, škoda, že i ta druhá polovina se neodehrávala v duchu té první. za mě 80%

Pařba ve Vegas (2009)

už dlouho jsem nepobavil u žádné komedie jak tady u Pařby. Fakt bomba :)

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

tak podle mě zatím nejnudnější film z celé ságy Harryho Pottera. Celou dobu jsem čekal, že se bude něco dít a ono nic. Bylo to takové nemastné neslané. Navíc dabing nic moc a i 3D v IMAXu mě oproti pátému dílu zklamalo. V tomhle díle je 3D jen prvním 12 minut filmu a pak nic. Ve Fénixově řádu to bylo o mnoho lepší, protože tam bylo několik zajímavých scén ve 3D během celého filmu a ne jak v Princi vše najednou v kuse na začátku. Doufám, že se to pro poslední "dvojfilm" napraví a aspoň ty 3D scény budou zase v průběhu celého filmu. Holt tenhle díl mě zklamal.