Matrix Resurrections (2021)

Bylo to jako vzít si zároveň pilulku červenou i modrou. A k tomu navrch tak 10 gramů ketaminu. Pozitivní rozhodně je, že Keanu 70 % svého honoráře daroval na dobrou věc. Těch zbylých 30 % by mělo padnout na terapii všech zklamaných milovníků dobrého cyberpunku. Neměl jsem ohledně čtvrtého Matrixu vůbec žádná očekávání a i navzdory tomu jsem měl problém film dokoukat.

Travička zelená (2008)

4 velice solidní zelené hvězdy. Edit: 5★. Čas prověřil :))

Vynález (2004)

Možná až příliš velký mindfvck -_- Skvěle natočené - obzvlášť s přihlédnutím k supernízkému nákladu. Ke kratší stopáži, kterou vítám, je však nutné si přičíst ještě 23minutové vysvětlující video, které jsem našel na youtube :D Zašmodrchanost byla na mě zkrátka až příliš. Být to o facku čitelnější, atakovalo by to u mě plný počet.

Výplata (2003)

Nikoliv Dickovina v dobrém slova smyslu, ale naprostá ptákovina.

REC (2007)

Koukal jsem sám v bytě o půlnoci doufajíc v hustou atmosféru naplněnou strachem a lekačkama. Bál jsem se možná tak 10 minut a lekl jsem se jednou. Bohužel nesplnilo očekávání ani zbla.

Zhasni a zemřeš (2016)

Slušný potenciál, ale celý film na mě nakonec působí poměrně lacině. Zajímavé a tajemné postavy jsem se přestal bát až příliš brzy. Slabší ★★★.

Navždy mladý (1992)

Nejlepší výkon Elijaha Wooda v rámci celé jeho kariéry :D

Správní chlapi (2016)

Perfektní! Odlehčená komediální detektivka s perfektním místy černým humorem a se skvělými hlavními hrdiny. V kině atmosféra úžasná. Nachechtali jsme se :-)