Skyfall (2012)

Celkem zklamání. Na akční film málo akční a na Bonda málo vychytávek a málo hlášek.

Kick-Ass (2010)

Super film, doporučuju shlídnout.

Americká krása (1999)

Po tomhle filmu jsem zůstal stát s otevřenou pusou, prostě bomba. kvalitní herci, příběh a režisér udělaly z tohoto filmu něco extra. Nemůžu jinak než dát sto procent.

Avatar (2009)

Škoda že jsem nešel na 3D verzi, ale i tak to byla moc pěkná podívaná. Příběh mě zas tak moc nenadchnul ( silně připomíná Pocahontas ), ale efekty byli to nejlepší co lze v dnešní době vidět.

2012 (2009)

Pěkné triky, ale příběh je fakt o ničem a hlavně úniky hlavního hrdiny před pohromou.

Muž na Měsíci (1999)

Krásný a dojemný příběh o člověku, který chtěl lidem rozdávat radost a ještě víc je šokovat. Nemyslím si že tento film působí jako komedie a spíš jako velmi dojemné drama. Čekal jsem že konci filmu Andy Kaufman smrt pouze fingoval a je to jeden z jeho žertů, ale nestalo se tak. Dávám 80 procent, protože ten konec byl bezkokurenční.

Ledově ostří (2007)

Celkem vtipná komedie od dvou krasoblusrařích. Trošku šílená, hlavně ten konec ale to jsou skoro všechni filmy s Willem Ferrellem.

Horší už to nebude (2006)

Tenhle film mě fakt dostal. Má sice trošku šílený příběh a začátek neni taky nic moc, ale ten konec je boží.

Rok jedna (2009)

Po dlouhej době komedie, která neni ani trochu vtipná. Škoda Jack Black neni zas tak špatnej komik, ale tenhle film prostě mu neseděl.