(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)

Parada, skvela parodia. To som teda necakal. Obycajne su taketo parodie znacne trapne. Okrem postavy Lorda Maula vsetko super. Nevidane, dokonca aj ta nemcina mi k tomu sedela. Herbig ako Spuck bol skvely. Jedna z najlepsich parodii ake som videl. Ak nie najlepsia. Odporucam! V zanri parodii cistych 5*

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Kriste pane to bolo co? hnus! ja som to ani nedopozeral... Neviem ci sa mi niekedy stalo, ze mi bolo z filmu zle. Asi to bol zamer autorov a evidentne sa podaril.. ale ja taketo filmy moc nemusim. Slabsie povahy - ruky prec!

Volavka III (2003)

super (dalsi hodnotny koment)

Batman (1966) (seriál)

Spolu s "I Dream of Jeannie" dva nazabudnutelne serialy ktore boli neoddelitelnou sucastou mojho detstva!!! usmev na tvari a slza v kutiku oka..

Sherlock Holmes a případ hedvábné punčochy (2004) (TV film)

Jeden z mnohých príbehov Sherlocka Holmesa. Holmes s priateľom Watsonom pátrajú po vrahovi mladých dievčat... Ako dopadlo toto TV spracovanie? No pravdu povediac priemerne. Chyba mi tu to zvláštne napätie a atmosféra, teda základné atribúty, ktorými by sa mali pýšiť príbehy tohto slávneho detektíva. Ak máte radi príbehy Sherlocka Holmesa, máte dosť voľného času (ktorého stratu v prípade že by sa vám to nepáčilo nebudete ľutovať) možete si tento film pozrieť. Nečakajte ale žiadny exkluzivny zážitok s napínavým dejom, zimomriavkami na chrbte a dych berúcim vyvrcholením v závere. Dočkáte sa bežného detektívneho príbehu. Nič viac, nič menej. 2 max. 3 hviezdičky.

Darkman (1990)

Raimi ma nesklamal, spolu s Evil Dead II najlepši film, co som od neho videl. Scenu so slonom milujem!

Rozsudek (2002) (TV film)

Film, z ktorého je tú "televíznosť" značne cíttiť. Ide o značne nevyvážený film, či už z hľadiska scenáristického ale aj hereckých výkonov. Striedajú sa tu zaujímavé, resp. zaujímavo spracované momenty s úplne hlúpymi, trápnymi až komicky vyzerajúcimi /aj ked komicky určite nemali vyzerať/. Film má určitú atmosféru, snaží sa zanechať odkaz ale všetko je to tak nemastno, neslano podané. Konečný verdikt: námet zaujímavý, spracovanie značne nedotiahnuté. Film si budem pamätať hlavne pre tú do očí bijúcu nevyváženosť /scenár, texty, herecké výkony/. Herecký výkon Omara Eppsa bol zaujímavý, ale ...

Smrtelné zlo 2 (1987)

Je to sice sprostost na sedemnastu ale ja mam tento filmik strasne rad!