• Mysteriózní

Věc: Počátek (2011)

No, moc jsem se na film těšila, v očekávání, co zplodí po 30 letech. Byl dobrý, ale to 2 měsíční těšení bylo silnější než celý film - atmosféra až k zalknutí - to něco - spojená s klasickou hudbou a Kurtem Russellem je celá léta pod kůží a už se mu nic nevyrovná.

Bereavement (2010)

Že někdo zešílí kvůli mučení milovaného zvířete si dokážu velmi dobře představit. Sama jsem měla kdysi velké nutkání ze 4 patra hodit po spratkovi cihlu a rozmáznout ho na kaši, když kopal do malého koťátka. Film se mi celkově moc líbil, strach, hrůza, dynamičnost i krev byly velmi dobře vyváženy. Snad jen konec, který jsem nečekala mi docela zatloukl do země ohledně Martina (alias Michael Myers). No ale proč ne, happyend k hororovýmu nářezu stejně moc nesedí.

Jezero 3 (2010) (TV film)

Teno film se hodí jako odpolední zabití sychravého dne. Nic víc

Neopouštěj mě (2010)

Nesmírně působivé a depresivní drama. Bylo mi až k zalknutí.

The Ward (2010)

Těšila jsem se na Carpentera ale žádný zázrak se nekonal :(

Vlkodlak (2010)

Moc pěkné hororově romantické drama hodně podobné mému oblíbenému Draculovi od Coppoly - 1992. Super!

Zkáza lodi Laconia (2010) (TV film)

Kdysi někdo řekl velkou pravdu - Nakonec v každém člověku zvítězí ten nejtemnější zvířecí pud ...Bohužel aby v každém z nás nakonec zvítěžila kapka lidskosti ..? To už tak zákonitě nezní. Proto mě uchvátil tento válečný snímek svou kapkou toho lidského o to víc že skutečn¨ého. 3 hodiny bez dechu vás vtáhnou do poutavého, oduševnělého příběhu a skvělým hereckým výkonem.

Hačikó - příběh psa (2009)

Doják jako hrom. O to smutnější, že Hačiko je skutečný pejsek. Tolik věrnosti, lásky a oddanosti o které si člověk může nechat jen zdát

Moon (2009)

Pěkné zpracování klaustrofobické paranoi