• Mysteriózní

Klub poslední naděje (2013)

Vynikající podívaná, která ač jde o smutné téma velmi živoucí, svižná i vtipná. HIV? Jde přece pouze o můj život, kašlu na certifikáty a všechny ty kriply zákonodárce co na vlastní kůži nezažili vocogo.

Kódované vysílání (2013)

Tak mě Cusack opět zklamal, Havran byl opravdu poslední film, který se mu povedl. Opravdu nic extra - žádná akce a nulový thriller. Naprostá nuda.

Lesní duch (2013)

Mám ráda horory, ale tohle mi fakt nic nedalo. Ani hrůzu, ani napětí a krvavý hnusy - na kterých zřejmě film stavěl - byly přehnaně trapný. Herecký výkon celé pětky tzv. hrdinů bylo opravdu na pětku. Ani nevím, proč dávám 1* asi ze slušnosti.

Mama (2013)

Trochu temný rodinný hororůrek s přehnaným koncem. Ale syrovost a tajemno tomu nechybělo.

Pět příběhů šílenství (2013) (TV film)

Výborný průlom psychických onemocnění, se kterými je potřeba se naučit žít a přijmout je jako součást své osobnosti. To vše je zakomponované v ústřední postavě Lucy, která trpí tou nejhorší psychodiagnozou - paranoia. Scénář byl velmi věrohodný. Je to prostě nemoc, která ve většině případů vůbec nesouvisí se stylem života a vztahy. Ale hluboký vztah tento problém dokáže alespoň v mezích trochu odlehčit.

Red 2 (2013)

Nemám ráda parodie ani rádoby komedie, ale donutila jsem se tohle shlédnout pro vysoké hodnocení. Můj názor na tento žánr se jen utvrdil. Vůbec ne nabitá a naprosto nevtipná slátanina. Nechápu že se k tomu propůjčilo tak hvězdné obsazení. Proto jim za tu snahu dám 2*

Riddick (2013)

Zpočátku solidní Riddick, který jede svou lajnou a na nic si nehraje. Roztomilé nestvůrky a dingo s dobráckým srdcem. V momentě co se sletí ty týpci už bylo v podstatě všechno předvídatelné. Asi nejhorší ze serie.

Sezóna zabíjení (2013)

Pěkná přírodní scenérie dýchající po pomstě a doznání z hříchů. Jeden chce zapomenout - druhý dělá vše, aby nezapomněl a mohl se s klidným svědomým pomstít. No dobré béčko na poklidný večer.

Stoker (2013)

Tak nevím, ale tak nějak si představuji TV film na Prima LOVE

Světová válka Z (2013)

Přestože zombies filmy moc nemusím, tohle bylo napínavé a chytré. Není co špatného dodat.

Časové pásmo bylo změněno