Dům hrůzy (1959)

A mě se to líbilo, Price zase exeluje, a celý dům je velmy pěkný a paní správcová mě taky, jako Horrorvamp, pěkně vyděsila. Je pravda že příběh je dost nudný, hlavně šíleně předvídatelnej konec, ale film je to zábavnej. Jen škoda že to prostě není moc horor jako spíše kriminálka ale o to více příjemná.

Lovci draků (2008)

No trošku mě to zklamalo, čekal jsem originální(dostal jsem), zábavnou(no moc jsem nedostal) a příjemnou(heh) pohádku se sympatickými(trochu jsem uklouzl) postavami. Bohužel dostal jsem průměrnou rádoby pohádku která mě vůbec nebrala. Ale pár scén mě fakt pobavilo a byly příjemné, ale příště prosím tvůrci udělejte něco více zábavného.

Brouk (2006)

Brouk je film od kterýho jsem čekal něco úplně jiného. Ne že by to bylo na škodu. Tohle psycho je sice dobré, ale až přehnaně zdlouhavé. Pravda však je že jsem čekal nějaké pro diváky viditelné brouky. No bohužel. Co na filmu musím ale pochválit je konec kterej ej vskutku geniální, a vlastně poslední půlhodinka je celá výborná. Jen ten začátek je takovej nic moc. Holt nemůžeme čekat dalšího Vymítače, že?

Roming (2007)

Ale tak jo šlo to, ale Polívka celkem zklamával i když jeho hlášky byly v pohodě, tak jsem si ho nějak nemohl vychutnat. Labuda předvedl co vždycky slabý výkon a všici ostatní gadžové mi přišly krajně nesympatický. Cikány rád nemám takže jsem ani nějak moc nečekal, ale nakonec to šlo. Co mě ale nejvíce štvalo byla ta povídka o králi která ač pro film důležitá tak mě sakra nebavila, nejlepší scény proto byly když cikáni cestovaly. Já za sebe dávám průměr, chtěl jsem dát 2*, ale za Polívkovy "čumte pičové" dávám 3*.

2 roky prázdnin (1974) (seriál)

Ne a ne a ne, tohle mě v dětství minulo a dnes mě to pouze šíleně nudí. Upřímě jsem měl problém to dokoukat, protože takovýhle film mě vůbec nebavil a to jsem ochoten zkousnout jakkoukoliv kravinu. Bohužel zklamání. Ale místní hodnocení chápu.

Sklapni a zastřel mě (2005)

Celkem sranda, nejdříve pochválím humor kterej je správně černej a takovej že jsem se opravdu zasmál. Herci byly famozní, Roden je šílenej sympaťák a jeden z nejlepších Českých herců. A Nyman který mu sekunduje je výtečnej. S ostatníma to taky není nijak hrozné. Celej příběh je naprosto šílenej ale vůbec nemá šanci nudit. NEdávám sice plné hodnocení ale neměl jsem k tomu daleko, protože jsem se fakt bavil.

Spalovač mrtvol (1968)

Ale jo celkem dobrý, jen mě strašně zarážely úhly kamer který byly fakt šílený, pohledy z blízka rád nemám. A tady si jich užiju dosytosti. Jinak je sice pravda že jsem čekal malinko více, ale film má celkem spád a Hrušínský je geniální. Ale ani snad po 10x jsem nepřišel na režii Herze k chuti. PSycho se postupně rozjíždí až do dokonalého konce, i když toho jejich syna(Spoiler) mohl zabít už na začátku protože ten byl nesympatickej až hanba(KONEC SPOILERU). Hudba byla výtečná ale jak jsem řekl nepřišel jsem moc na chut Herzovy režii.

Formula 51 (2001)

Výborná postarantinovka s neprosto dokonalým Carlylem, ten chlap je neuvěřitelnej a ten jeho humor prostě miluju. Hlášky dokonalé, režie na výbornou a hlavně zábava která nebere konce, a když se k tomu přidá Samuel JAckson je to dokonalost na kterou se nezapomíná.

Piráti ostrova pokladů (2006)

Já se celkem dost bavil, pravda film je špatný a nemá čím překvapit. Silver v podání Henriksena je celkem srandovní. Ale nebylo to tak hrozné. Nagel je fajn a Giles je sympaťák i s tou hrouznou parukou. Efekty ujdou a není jich mnoho(ale vím že každý "inteligentní" člen csfd udělá na svém pc lepší, i když tomu hov*o rozumí.) Ale upřímě čekal jsem takový větší drajv a ne že budu čekat hodinu sice fajn podívané ale trochu zbytečné.

Angel Heart (1987)

Téměř výbornej film, ale při jeho sledování jsem si připadal jak debil, dost věcí mi nebylo jasných a vůbec jsem nevěděl o co gou. Ale Rourke je kurňa sympaťák, a hraje jak o život. Ale jak jsem říkl dost často jsem byl zmatenej. Ale konec byl ovšem geniální. A ta zvláštní atmosféra.....hm 4*.