Whispers from a Shallow Grave (2006) odpad!

Do prdele co tohle bylo za sračku? Na tohle se nedalo koukat. To hodnocení fakt nechápu. Nevím o čem to bylo a nezajímalo mě to u tohohle filmu jsem trpěl jak zvíře. Jedinej kdo mě zaujal je Quigleyová která se tu ale moc neohřeje. Amatérský pokus o sci-fi který trpí absencí scénáře(nevím o co se tvůrci snažily jestli o to mě uspat povedlo se jim to), naprosto trapných dialozích kde se 5 minut kecá o věcech který se pak zbytek filmu neřeší a tragických hercích.Odpad moc často nedávám ale tady to nejde jinak.

Face of the Screaming Werewolf (1964)

Tak bohužel tenhle film jsem docela dost scháněl abych byl poté zklamán. Neříkám že jsem čekal bůh ví co, ale film má hodinu a vlkodlak se objeví až po 30 minutách, to předtím je o nějaké ženské a sarkofágách no a v nich najdou mumii coby vlkodlaka(Chaney) toho pak nějak oživý a on se mění ve vlkodlaka, ta proměna je vzatá z jiného filmu. No bohužel naháněčka vlkodlaka je stejně nudná jako scény v sarkofácích, navíc úchylka kameramana zabírat otáčející se lidi je naprosto debilní. Je tu pár scén které potěšily a film není ani dlouhej ale ani to mu nepomůže průměru.

Divoká zajatkyně (1943)

Film o tom jak parta výzkumníků chytí domorodou ženskou která vypadá jak opice. Jo je to blbost a ani mě to nebavilo. Upřímě nechápu hodnocení na IMDB 58%? Mě to přišlo skoro jako odpad. Možná jsem byl špatně naloženej ale nic film nezachránilo ani Carradine. Masky byly špatné keců bylo hodně a celej film se táhne. Extra velké zklamání.

The Black Castle (1952)

Výborný konec nevynahradí těch 60 minut nudy. Nečekejte moc horor spíše historický mysteriozní film který mě bohužel dost často nudil. Konec s jedem a celkově ta pomsta byla parádní a udržela mě do konce, ale to předtím je opravdu podle mého o ničem. Karloff tu potěšil ale zbytek osazenstva se moc nepředřelo a to nemluvím o strašném hereckém výkonu toho hraběte. Není to nic extra ale zase to není nic moc hrozného já jsem čekal o něco víc.

Bláznův deník (1963)

Celkem dobrý film s Pricem, který zde dokazuje že je skvělý herec. Film je o tom jak sochaři/soudci začne díky hlasům vraždit. Tedy hlasům spíše duchovy který dokáže manipulovat s věcmi a tím i ubližovat. škoda že je film tak zbytečně zdlouhavý hodně scén je o ničem. Nicméně scény vražd a jakkákoliv konfrontace ducha a Pricea jsou parádní a napínavý. Efekty jsou dobré. Bohužel atmosféru nečekejte ale jedná se o dobrý film který by měl každej fanoušek pricea vidět.

Storage 24 (2012)

Tak nakonec překvapení. Od filmu jsem nic nečekal a podle hodnocení jsem se bál že to bude sračka. Nicméně po dokoukání jsem měl celkově uspokojivej pocit. Film je krátký a jde rovnou do akce žádné převeliké zbytečnosti. Monstrum je parádní. Neuvěřitelná výhoda je to že film nepoužívá efekty, sem tam sice jo ale při malých detailech takže si člověk většinou nevšimne. Ale design monstra je fakt výtečný. Gore sice není nijak moc ale je celkem povedený a film se nebojí pár brutálností. Bohužel ale zbytek je spíše špatný, ne každého muže hodinu a 15 minut pobíhání po skladu bavit. Herci jsou děsně nesympatičtí a ta romance je fakt debilní a konec je celkem klišovitě trapný. Ale čekal jsem to daleko horší.

Sadako 3D (2012)

Sadako jde s dobou a tak se z videokazety přesunula na internet. Mě se film jakž takž líbil ale je tu pár věcí který mě vyloženě nasraly a to změna image Sadako která díky efektům nebyla vůbec strašidelná a to že tvůrci dost změnily pravidla původního kruhu. Jinak jsem prakticky dostal to co jsem čekal, plno prvoplánovaných lekaček, nulovou atmosféru ale aspoň jsem se moc nenudil. A navíc hlavní hrdinka co křičela jak kráva až sklo rozbíjela(doslova) byla celkem trapná a to nemluvím o záchraně školáků před úchylem. Je to blbost je to čirej průměr a pro fanoušky Kruhu vyloženě nedoporučuji.

Nikdo nepřežije (2012)

Tak tohle celkem překvapilo. Moc jsem nečekal film jsem si připravil aniž bych věděl jestli je to slasher, upířina, atd... Totálně jsem nevěděl do čeho jdu a nakonec mě film celkem potěšil. Je to sice totálně tupé a postavy jsou totálně bez charakteru ale film mě bavil, nenudil jsem se a vraždy byly celkem obstojné. Evans hrál výborně a ostatní taky nebyli zlí. Film mě překvapil ale jeho strašnou nevýhodou jsou naprosto nudné postavy.

407 Dark Flight 3D (2012)

Upřímě jsem nic nečekal. Začátek mě celkem připoutal ale postupem času jsem si řekl "ty vole to je blbost". Tenhle film má jeden problém a to že není ani ždibet strašidelnej a ani atmosféru to nemá. Letadlo nabízelo slušnou a originální duchařinu, což ze začátku jakž takž byla ale jakmile se objevily duchové tak se všechno vytratilo a zbyla nám jen fraška kde se duchové nahánějí. Navíc ten humor byl děsnej, a přidat do filmu teplouše fakt neprospěje. Co musím pochválit je výborná hudba která dodávala grády. Od filmu jsem nic nečekal a ani nic nedostal. KDyby film stál jenom na tom začátku tak dám 4* takhle dám slabé 3*.40%.

12/12/12 (2012)

Celkem příjemné překvapení. A upřímě celá série(teda zatím dva díly na poslední jsem se zatím nedostal) je celkem dobrá. Není to nic na co by se člověk nějak těšil ale pro mě to bylo překvapení i když to má dost much a hlavně panenka mimina je děsná a tvůrci se mohly aspoň snažit aby se hýbala. Ale co Asylumu musím uznat je to že když dělá takovýhle filmy tak dodržuje poměrně solidní syrovost. Kamera je dost tmavá, brutalita je tu taky a to mám na Asylumu rád. Tohle není nic extra ale na to jedno podívání mě to překvapilo.