Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Pokracovani piratu z Karibiku me nijak zvlast nenadchlo. Film je az moc dlouhy a utahany. Verbinsky tahne dej v silenem tempu, ke konci me to uz zacinalo nudit.

Přes noc třicítkou (2004)

No sice zadny zazrak tetno filmek, ale na nedelni odpoledne je to super, uplne to ve me vzbudilo chut jentak si zadovadte jako za mlada :-) Btw. mark Ruffalo tady je bezva sympatak :-)

Temnota (2002)

Zase nejak hodnocenim vybocuju z prumeru :-) Ovsem vetsinou filmy oproti ostatnim nadhodnocuju, ted je tomu naopak. Temnota: Dejova je sice docela originalni, ale utahany a trosku nudny. Ona temna atmosfera me nijak zvlast neucarovala, a lekacky - ty dle meho nazoru nefungovaly vubec, ja se na film dival v noci na DVD a nelekl jsem se ani jednou.. skoda zajimaveho nametu :-(

Karcoolka (2005)

No co rict... graficka zpracovani netreba komentovat, me to ani moc nevadilo. V karcoolce mi chybelo vice kvalitnich foru, koukalo se na ni sice prijemne, i ten dej byl dokonce originalni.. ale neco mi tam porad chybelo k tomu abych se fakt pobavil. 2* + 1 navrch jako bonus za extremni babicku, protoze ta byla vazne cool :-)

Casino Royale (2006)

Ja toho Daniela Craiga proste zeru. Doufam ze vsichni ti, co pred premierou filmu Craiga bojkotovali budou mít dost soudnosti aby uznali, ze se sve role agenta 007 chopil mimoradne uspesne. Kdybych mel hodnotit film jen za herce tak je to jednoznacne 100%. Nicmene u filmu jako celek mi porad jeste kousilinecek nekde schazel, mozna by to chtelo jeste kapanek vice akce. Na druhou stranu zas kdyz uz tam nejaka akce byla tak to stalo za to!!! Casino Royale je pro me nejdrsnejsi Bond jakeho jsem kdy videl!!! 90%, pro me zatim nejlepsi letosni film.

Experiment (2001)

Nemecky film od rezisera komisare Rexe, clovek by si rekl co asi od toho muzu ocekavat, ale TOHLE SAKRA STOJI ZA POZORNOST! Mam asi 15 minut po projekci a porad jsem z toho lehce v soku. Ted jsem si na csfd precetl ze film je podle skutecnych udalosti a jsem v soku jeste vic...20 civilistu se za financni odmenu dobrovolne prihlasi do nevine vypadajiciho experimentu. Rozdeli se na vezne a strazce a tak muze hra zacit... Jenze mezi vezni a dozorci zacne postupne rust nevrazivost, zacina se objevovat nasili na veznich a vse graduje vzpourou dozorcu, kde prebiraji experiment do svych rukou. Ja bych v one simulovane veznici asi neprezil prvni dva dny :-)

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Abych pravdu rekl, tak treti mutanti rezba nijak nepredcila me ocekavani. Ovsem me ocekavani byla hodne velka, takze se predcit ani nedala :-) X-Men 3 je svizna trikova podivana, plna kvalitni akce. Navic Wolverin je zatracene drsny typek, a uz jen za nej samotneho bych dal temer plne hodnoceni!!! 80%

Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)

vubec jsem netusil ze Krajco dokaze tak dobre zahrat naprostyho debila :-) Musel jsem se mu porad smat, Mares byl proste naprosto silenej.. nicmene i Hrubes v podani Jana Budare byl taky ostrej. Prvni pulka filmu je dost vtipna, pak se dej ale zacina kombinovat, ke konci uz se tempo pomaloucku vlece a vlece.. kdyz uz nuda narusta maximalni hranice, prijde docela drsny konec. Radsi bych, aby se cely film ubyral podobne, jako prvni pulhodinka.

Žena ve vodě (2006)

Tak nevim... doposud se mi vsechny Shyamalanovi filmy libili, a to hodne. Od Zeny ve vode jsem ocekaval dalsi pecku, ale ouha... At to Shy myslel jakkoliv a at ma film jakoukoliv hloubku a kdovico jeste, me se to nelibilo. Pribeh mi prisel az moc prekombinovany, hloupy a nelogicky. Neni to muj salek caje, pomerne dost jsem se nudil... Ale kdyz uz nic, tak aspon ten typek co posiloval jen pulku tela byl dost zajimavy :-) zatim 25%, zkusim se nekdy na ten film podivat jeste jednou, treba si to rozmyslim...

Ultraviolet (2006)

Po vynikajicim Equilibriu natocil Kurt Wimmer neuveritelne blbej paskvil. Vizualni stranka filmu se mi do jiste miry libila, na nektere akce se taky dalo divat (ale vetsinou spis ne, vsechny souboje byli az absurdne prehnane a moc rychle), ale jinak je to des a hruza. Za zminku snad jeste stoji par drsnych hlasek - treba kdyz dva upiri rikaji Violet: "Co sis myslela, jsme stejne rychli a stejne silni jako ty.." a Violet jim ledabyle odpovi (tesne predtim nez je sejme) "Jo, ale jste aspon z desetiny tak nasrani jako ja?!"