Odpadlík (1992) (seriál)

Ja byl kdysy zarytym fandou, a ani to nehodlam schovavat za pubertu, proste se mi to libilo :-)

Včelka Mája (1975) (seriál)

Sakrys, ja si temer celej zivot myslel ze Vcelka Maja je cesky serial, a ted vidim ze se na nem podilel skoro cely svet krome Cr.. ono to je z Japonsk? No to me poser... :-)

Invaze světů (2005) odpad!

What the hell was that?! U nekterych odpadovek se casto objevuje spojeni slov "ucebnicovy priklad spatneho filmu". Tohle je spis ucebnicovy priklad naproste sracky, vsechno je zde spatne, uz behem prvnich 15 minut jsem se z te trapnosti malem poblil!

Země mrtvých (2005)

Zombie ktery zapojil svuj mrtvy mozek do akce a zacne pouzivat kulomet jako zbran.. trochu pretazene za vlasy - duvod proc jsem pekelne vahal mezi 3 a 4 *... ale prece jen za tu peknou atmosferu, postapokalipticke mestecko, za Asii Argento pro kterou jsem mel vzdycky slabost, za pekne krvave efekty (vlatsne hlavne za ty efekty, pobavil jsem se) a za Romerovu krasnou snahu jsem to hodnoceni zvedl :-)

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

...tak tak se to jeste uhralo na tri hvezdicky. Zjistil jsem ze se nemuzu divat na filmy kde hlavni role tvori male decka, pri scenach kde se hadali kdo podvadi a kdo za co muze a prekrikovali se jsem se musel sakra ovladat abych prehravac nevypnul. Ale az na tohle je film docela prijemny, mozna horsi nez Jumanji, ale jen o kousek :-)

40 let panic (2005)

Celkem povedena komedie, akorat se mi moc nelibil ten originalni konec... Ale u depilace jsem se fakt fest nasmal :-)

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Naprosto zbytecne pokracovani.. taky vubec nechapu jak muze mit tenhle shit vice % nez celkem slusny prvni dil?!

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Lepsi nez jednicka? No way man!! Herecke obsazeni sice pekne, ale to je tak vse. Vse co by se mi na tomhle filmu mohlo libit jsem uz videl v prvnim dile, jedine co tady stoji za zminku jsou Gaylordovi povedeni rodicove, jinak je to slabsi kousek...