Co kdyby...? - Co kdyby... Iron Man havaroval u Velmistra? (2023) (epizoda)

Perfektná časť, ktorá jasne ukázala kvality pôvodného tretieho Thora, len tu sme dostali príbeh okolo Tonyho Starka a sympatického ženského osadenstva + Qorga. Grandmaster si to dáva ešte viac pomaly ako vo svojom filme, takže radosť sa na to pozerať. Plus čiastočná inšpirácia resp. skôr len podobnosť k Speed Racerovi, zasa bod hore.

Telekinez (2023)

Ruský Omen, ktorý ma teda absolútne nechytil. Keď si spomeniem na to, koľko skvelých, nielen technicky ale aj obsahovo, filmov za posledné roky urobili, tak toto patrí k tým najslabším. Škoda.

Dampyr (2022)

Podcenené možnosti, ktoré pri slabom budgete museli dopadnúť zle, pritom to mohlo skončiť aj kľudne ako novodobý Underworld, ale nestalo sa. Lacné, slabé, nič viac.

Z (2019)

Nebolo to veru márne, dve ľakačky tam boli fajn, SPOILER ALERT najmä preblikávačka na obraz na stene a potom oči naozaj, SPOILER END ale inak to vyšumí len ako prachsprostý priemer, čo je škoda.

Co kdyby...? - Co kdyby... Peter Quill napadl nejmocnější hrdiny světa? (2023) (epizoda)

Perfektné, takto by som si predstavoval Avengers -1, skvelý tým, skvelé schopnosti, len ten príbeh a myšlienka tejto časti mohli byť lepšie, pretože toto bol len odvar druhých Strážcov galaxie, ktorí sami o sebe boli odvarom prvej skvelej časti. Väčšie, veľkolepejšie, s neskutočným záverom s Yonduom, napriek tomu všetko ostatné bolo len nadpriemerné, nie extra, minimálne teraz s ohliadnutím aj na poslednú tretiu časť.

Co kdyby...? - What If... Ultron Won? (2021) (epizoda)

Pecková časť s peckovým záporákom, ktorý vo filme nedostal taký priestor, ako by si bol zaslúžil, to už aj v animovanom Avengers Assemble bol rozvinutý nezrovnateľne viac a tu na malom priestore rozohral veľkú hru.

Časové pásmo bylo změněno