• Thriller

Nejhledanější v Malibu (2003)

hodne ulitla "komedie" s dementnim hrdinou v hlavni roli ktery vas neprinuti se ani na chvilku soustredit co se deje na platne...jedna hvezda za dvojici prihravacu.:]

Moje velká indická svatba (2004)

prvni polovina za jasnych pet *,tempo se pak bohuzel zvolnilo a preslo na americky zpusob,kde urcita naivita indickych filmu vypadala skutecne naivne. Ale urcite hodne prijemna zabava,lepsi nez vetsina zapadnich filmu tohoto razeni:-)

K2 (1991)

skoda poslednich 10-15 minut, kde trosku bohuzel pohrbiva vybudovanou atmosferu, mnohem lepsi je vypraveni pribehu pred vstupem do zony smrti nez samotny utok na vrchol..i presto jeden z nejlepsich filmu ktere oslavuji hory:)

Svět podle Prota (2001)

skoda ze od poloviny se uchvatny film zmenil urcitym smerem ktery me uz tak zajimavy nepripadal:(

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

tolik ocekavana promena..byla za par minut hotova..v konecnem dusledku naprosto zbytecne prvni dva dily a pak z Anakina na Darth Vardera za par minut:(jinak bezva i kdyz nekdy az stereotypni ale porad nadstandard

Old Boy (2003)

prvni na co si vzpomenu je uzasny herecky vykon hlavniho predstavitele...za rok 2005 me zadny jiny vic neoslovil. Hutna atmosfera, obcasne vylety jinymi smery a hlavne opet neholywodsky pribeh delaji z tohoto filmu zalezitost nutnou ke shlednuti.

New Police Story (2004)

to neni Jackie jak ho zname,ale v tomhle filmu snad jeste vychytanejsi:)

Lovci pokladů (2004)

hodne chladny korektni filmecek:)od kazdeho neco....celkove nic....:(

Škola hada (1978)

akce je senzacni, sice osobne tohle kung-fu nemam rad ale je na to radost pohledet, sice to prijde az nekdy misty protahle ale cas od casu clovekzasne nad choreografii...ta je taky asi nejvetsim kladem snimku. vlastne se jedna o jednu vlekou prehlidku stylu a prezentaci jednotlivych fighteru, z tech 80 minut je cca 50-60 opravdu jen boj ktery zastini jednoduchy pribeh a trosku mi tam vic chybela vetsi absence chanovske komiky.-)