• Thriller

Rambo III (1988)

Tenhle dil by radsi nemel existovat, aby nekazil dojem z predchozich dvou dilu.Ale zase mu nelze uprit takove to kouzlo studenne valky, kde rusove jsou ztvarneni jako dablove....

Rambo II (1985)

na zacatku devadestach let bych tomu dal sest hvezdicek, ted "pouze" pet:)

Formule! (2001)

Spousta krasne nasnimanych aut ktere jsou obaleny tou nejchatrnejsi moznou dejovou zapletkou:)Nezada si to tri hvezdicky?:)

Amélie z Montmartru (2001)

Jeden z mych nej. filmecku.Z tohoto dilka vazařuje kazdym pixelem tak pozitivni nalada, ze to nelze hodnotit jinak nez 5*****.

Frida (2002)

Uzasny, uzasny...tak krasnou hru s barvymi jsem dlouho nevidel.Kdyz se k tomu pripoji nadherna hudba, skvely příbeh a zajimavy herci= neni co resit.

Striptýz (1996)

mno takhle krasne se da pohrbit sice ne slibne rozvijejici ale porad kariera:-)ale asi ji to za tech 20mil. stalo

Osvícení (1980)

Sceny v hotelu jsou uzasne, ty stylizace prazdneho hotelu ve mne probudila touhu si rizsvítit lampicku v pokoji:-)Skoda jen toho konce ze se to zmeni spiš v trihler,ale jako celek velmi dobry film.J.

Mechanický pomeranč (1971)

Po zhlednuti tohoto filmiku, jsem si opravdu uvedomil ze nasily je spatna vec:-)

Spalující touha (1999)

Hodne pusobivy, sice trosku rozvlekly, ale scena na plese nema chybu:)

Městský lovec (1993)

Opravdu zalezi na nalede v které se nachazite.Jednak opravdu muzete rict ze je to pekna blbost,ale druhy den zase se u toho budete rehtat, tak si vyberte:-)