Kočičky (2020)

Upřímně, je to za 3*, ale je potřeba to tu alespoň trošku vykompenzovat.

Criminal: Velká Británie (2019) (seriál)

Nakonec to působilo dojmem, jako by hlavní myšlenkou celého seriálu bylo, že pravidla a dohled jsou pro policii jen na škodu a jen víceméně takový návod a pokud chtějí dosáhnout kýžených přiznání, tak je musí co nejvíc ignorovat, porušovat nebo obcházet. No, to není přesně to, co bych od toho původně čekal a s čím bych se ztotožňoval. První epizoda byla ještě slušná, i když to ve skutečnosti vůbec nevyřešili výslechem, ale důkazy no a pak už to šlo jenom z kopce. Druhá řada byla už jen jedna velká katastrofa, obzvlášť díly Alex a Danielle.

Criminal: Velká Británie - Danielle (2020) (epizoda)

Když to dělá civilista, tak je to zavrženíhodné, ale když to samé dělají policisté, i tohoto seriálu a to ve velkém, tak je to zcela v pořádku, že? Ještě že z ní udělali špatného člověka, aby člověk snad nemohl hledat sympatie jinde, než tvůrci chtěli.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Ale jo. Sice se to postupně okouká, neboť je to pořád na jedno brdo, ale má to styl a hlavně Alfieho Solomonse, takže si to ty 4 hvězdy přeci jen zaslouží.

Skins - Season 7 (2013) (série)

Jako jo, je to celkem zajímavé, ale opravdu to musí být pro všechny tak strašně tragické a plné utrpení?

Skins - Season 6 (2012) (série)

Strašně zprasená řada. Rich není ve většině řady k ničemu a stala se z něj divná postavička, Frankie je nesnesitelná a úplně jiná, než v první řadě. Matty je najednou neskutečně tuctový a zbytečný. Alex se po své vlastní epizodě stane úplně zbytečným a jeho přidání nechápu. Mini ještě celkem ušla, ale její linka mi prostě nesedla. Roli Grace  a její použití si snad ani nechci připomínat. Liv byla jen věčně vzteklá, což aspoň mělo svůj důvod, ale časem se to omrzelo. Nick se tam se svou posedlostí plácal odnikud nikam, ale extra zajímavý tím nebyl. Alův díl v téhle řadě si ani nepamatuji a ani mi to nevadí. Celkově úplně zbytečná řada, která prostě nefungovala a není divu, že žádná z postav se nepropracovala do sedmé řady.

Raya a drak (2021)

Ne moc dobrý film, s velmi pochybnými poselstvím, že je třeba bezmezně důvěřovat i tomu, kdo vás opakovaně zradil a nedal vám zatím sebemenší důvod mu věřit. Pokud takovému člověku nevěříte, tak je to vaše chyba a musíte se napravit vy. Takže, milé děti, šup, šup, slepě věřte.

Phineas & Ferb - Mise Marvel (2013) (epizoda)

Marvelovské prvky byly povětšinou slabé, ale svět Phinease a Ferba to zachraňoval.

Hot Girls Wanted: Turned On (2017) (seriál)

Velmi nevyrovnané. Jsou tam zajímavé části, ale některé jsou úplně o ničem.

Steven Universe ve filmu (2019) (TV film)

Výborný samostatný příběh, který ale zároveň bez znalosti seriálu nemá smysl sledovat, protože je potřeba znát postavy a jejich vztahy. Na slzy to tentokrát nebylo, ale zábava to byla výborná a design Spinel byl perfektní. Je skvělá jako padouch, skvělá jako tragická postava a skvělá svým zpracováním, vzhledem a pohyby. Příběh je opravdu víceméně přímočarý a nijak překvapivý, ale na zábavnosti mu to moc neubralo. Doporučuje 5 z 5 hrudek. Jen tedy ten český dabing je, stejně jako u seriálu, přírodní úkaz.