Dobrou, mámo (2014) odpad!

Predpotopné, od prvej scény bola jasná pointa celého filmu. Zbytočných 100 minut mojho života.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) odpad!

pre mňa veľmi preceňovaný film. a ked si tu čítam niektoré komentáre, tak len krutim hlavou a pytam sa sám seba, či to bol prvý akčny film čo ste videli. Na Mad Max s Gibsonom sa to zdaleka nechyta.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Videl som už všelijaké filmíky, ale tento je proste dokonale maximlne prehnaný. Úplne vo všetkých smeroch. Banda zlodejíčkov robí kúsky s autami akoby boli Copperfield. Nestačí na nich vrtuľník, raketomet, armáda a dokonca ani Tony Jaa so Stathamom. Neskutočne klišoidné, ledva dopozerané. Pozrel som si to iba kvôli Stathamovi, ktorému dávam hviezdičku. Pri každom súboji som fandil jemu a nie tej homobande. Ale žiaľ, vedel som ako to bude musieť skončiť.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Tento film môžem pozerať aj desiaty raz, stále sa na ňom budem baviť. A najmä som vďačný za posledných pár minút v nebi s tým hufobným doprovodom. Pripomína mi to mňa s partiou, keď poprosíme Dja na diskoteke, nech to pustí. Všetci pozeraju ako puci, ale nakoniec sa tomu každy teší :)

Skyfall (2012) odpad!

Nebopadanie

Megalodon: Nové důkazy (2014) (TV film)

velmi zaujimave, ale do oci bijuci podvod (spoiler!). to video, kde v noci zachytili udajneho megalodona alo stiahol velrybu podvodu bol digitalizovany. vsimol by si to aj lajk. takisto posledne video, kde siel okolo klietky. jasny "fake". velke sklamanie z dokumentu.

Frankensteinova armáda (2013)

Pri hraní hry Wolfenstein The New Order som dostal na tento film chuť znova

Futurama (1999) (seriál)

Simpsonovci, pri ktorých sa nudim k smrti, na toto zdaleka nemaju