• Rodinný

Afrodita (1993) (TV film)

Jeden z posledných pekných filmov pre deti a mládež natočených po nežnej revolúcii. Dnes sa už tomu nikto nevenuje. Jednoduchšie a pohodlnejšie je mladých kŕmiť americkými brakmi. Navyše točený v krásnych exteriéroch juhomoravského Mikulova, za to jedna hviezda naviac.

Akcia D (1988) (TV film)

Natočiť inscenáciu o deratizéroch sa mohlo podariť iba u nás v čase socializmu. Kto by to dnes zafinancoval?

Ako som nedostal Nobelovu cenu (1987) (TV film)

Vo svojej dobe to bola dosť obľúbená detská inscenácia. Pochopiteľne, titulov s témou sci-fi tu nebolo veľa. Dnes to už trochu vyšumelo, no zostali herecké výkony, najviac som sa azda pobavil na Andrejovi Hrycovi.

Andrea (1972) (TV film)

Začínalo to ako tuctová inscenácia, ktorých sme videli už veľa. No dej pekne vygradoval a nakoniec bol z toho celkom zaujímavý príbeh. Opäť na obrazovke tvorili pár M.Vášáryová a J.Kukura, ani neviem už po koľký raz.

Anna proletářka (1952)

V tomto filme bolo iba to, čo som od neho čakal. Nič menej a nič viac. Inak súhlasím s pjotr76.

Arabela (1980) (seriál)

Nesmrteľná klasika s nezabudnuteľnými trikmi, na ktorej sme vyrastali.

Atomová katedrála (1984)

Pre DoneyGal : Výstižnejší komentár som na CSFD hádam ani nečítal. 100 percentný súhlas. A to mám 34 rokov.

Balada o dome a chodcovi (1983) (TV film)

Toto bolo tak o ničom, tak zbytočnú inscenáciu aby jeden hľadal! Chcel by som poznať dôvod pre koho to bolo natočené, a kto to schválil do výroby. Tá jedna hviezda odo mňa je až až, aj to som to prepískol. Ach jaj, iba z úcty k účinkujúcim.

Benedikt (1974) (TV film)

Veľmi milý príbeh z počiatkov tvorby pre deti a mládež v Slovenskej televízii. Opäť skvelý Emil Horváth st. v úlohe dedka, ktorý sa snaží vštepovať svojmu vnukovi lásku k zvieratám, no uvedomenie si vďačnosti z chlapcovej strany príde až príliš neskoro.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

V prvej polovici deväťdesiatych rokov som v pubertálnom veku tento seriál sledoval, a bol som udivený z toho, akí sú všetci američania famózni, múdri, spravodliví a samozrejme krásni. Keby to bolo o politike, tak český seriál "Gottwald" by americkému "Beverly Hills 90210" v agitácii nesiahal ani po členky. Keď som z tohto seriálu videl po rokoch jeden diel, tak som myslel, že náš televízor vyhodím z okna. Nie preto, aká je tento seriál stupidita, ale preto, aký som bol sprostý, keď som bol mladý. Takže túto jednu hviezdičku posielam Shannen Doherty za jej pekné oči a ešte krajšie kozy.