Salem (2014) (seriál)

Od prvniho dilu me to zaujalo.Slusne vypraveny a zajimave pojaty.Slusny triky a ani herci nebyli spatni.Rozozhodne jsem se nenudil.70%.Technicka poznamka,nema to 9 dilu,ale 12.

Transformers: Zánik (2014)

Je mi lito,ale nic novyho pod sluncem.Pravda je ,ze jsem ani toho moc necekal.Novy postavy,novy roboti a roboticky dinosauri,ale to je asi tak vsechno.Navic docela premrstena stopaz.Kdyby to bylo o takovych 30 minut kratsi,neuskodilo by to.Aspon ze tam hral muj oblibenec Mark Wahlberg.60%

Živě z Bagdádu (2002) (TV film)

Vyborny film s paradnim obsazenim a hlavne skvelym Michaelem Keatonem.Velice dobre zpracovany pribeh bez prikras ze zivota novinaru.Vyborna vyprava i kamera a skvely sountrack.

Pachuť pomsty (2014)

Cekal sice podle ukazek trochu neco jinyho a nakonec z toho je film na zpusob 8MM.A je to dobre.Vyborne stupnovana atmosfera,dobry soundtrack i vyborne sladeny trio Michael C.Hall,Don Johnson a Sam Shepard.Jen skoda ze to bylo misty trochu moc zdlouhavy 75%.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Po dvou dilech me to rozhodne zaujalo.Ma to spad i efekty a do zatim to slape.Akorat doufam ze jim nedojde dech.70%

Signál z neznáma (2014)

Trochu zklamani.Na zacatku jsem se trochu nudil,ale od unosu po utek to docela slo.Pointa na konci filmu dost prekvapila,takze 50%.

Pompeje (2014)

Tak to byla blbost.Uz I v serialech na Nove jsem snad videl vymakanejsi triky,nez tady.Keiferovi Sutherlandovi se divim,ze do neceho takovyho sel.Perfektni komentar od Limy.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Po pravde zatim se tam toho moc nedeje.Zatim jen vyjednavani,intrikareni a sem tam naky mord.Pevne doufam,ze se to rozjede az vyrazi na more a zacne se skutecne neco dit.Hodnoceno po prvnich trech dilel.Prvni rada 85%.Druha rada se uz paradne rozjela a melo to paradni zaver,100%,Treti rada nemela chybu.100%

Úlovek (2009) (seriál)

Skoro Kmotr po anglicku.To závěrečný zúčtování bylo super.

Dexter (2006) (seriál)

Dexter je asi největší sympaták ze všech seriálových postav vůbec.Pro Michaela C.Halla byla tahle role šitá asi na míru.Ani jedna řada zatím nezklamala.Zvlášt se mi líbí postupný vystupnování napětí ke konci každý řady.Jen škoda,že je to asi poslední řada.