Superior Donuts - Art for Art's Sake (2017) (epizoda)

Fawz to zase "rozsvítil": "Hey, the walls should keep people like me in, not out! I should vote for that women" Rozhodně podařený díl. Navíc kvituji, že se poslední epizody alespoň trochu příběhově vyvíjí, viz start francova snu o kariéře malíře.

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Těší mě, že tuzemské televizní stanice dokáží i po těch letech překvapit a opětovně najít nové dno "televizní zábavy".

Superior Donuts - Wage Against the Machine (2017) (epizoda)

Opět povedený díl a opět díky Fawzovi. I když tentokrát se přičinila i policejní dvojka a samozřejmě ústřední. Fritování noťasu také pobavilo.

Superior Donuts - Painted Love (2017) (epizoda)

Fawz si jako obvykle krade v těch pár scénách, které má všechno pro sebe. Generalisimo tamějšího bloku.

Superior Donuts - Get It, Arthur (2017) (epizoda)

Staříci get laid. Proč ne, povedená epizoda o tom, že i zkušenější ročníky si rády zašpásují.

Plán útěku (2013)

Hodně velký vintage materiál. Kdepak, takovéhle filmy se už dnes netočí. I přes tu slabší logiku příběhu, děje a všechny ty berličky si dvojici Stallone + Schwarzenegger rád vychutnám. Když jim navíc sekunduje Caviezel a Vinnie Jones, tak rád odpustím i výraznější nedostatky. Chvíle kdy si Arnie bere těžký kulomet z vrtulníku "do teplejch" a začne to "kosit" ve stoje, tak přesně proto se vlastně celý film natočil. Věřte tomu.

Batman a Harley Quinn (2017)

"Smells like discipline". Asi čím jsem starší, tím jsem větší exot, ale mně se tahle ptákovina prostě líbila. Nightwing get laid, ale hlavně celá ta scéna v motorestu byla dokonale uhozená. Částečně sebeparodující pojetí tomu sedělo, na druhou stranu to nebylo dotažené až do takových měřítek jako předchozí pocta šedesátkovému hranému Batmanovi, tudíž zde zůstaly klasické žánrové propriety a konstrukce. I proto mi je jasné, že tohle se asi jako celek moc lidem líbit nebude a fanouškům žánru komiksových animáků asi už vůbec ne. Přesto, nebo právě proto si jdu ještě jednou pustit "vypalovačku" Don't pull your love. PS: nebylo by marné otevřít tady někde skutečnou nálevnu/bistro Superbabes.

Star Wars: Síly osudu (2017) (seriál)

Uff, tohle je strašně, strašně, ale strašně slabé. Musím souhlasit, že zřejmě jediným důvodem pro vznik těchto kraťasů je snaha Disneyho zpopularizovat Star Wars mezi děvčaty a následně tak prodat více hraček.

Duhová kulička (1985) (TV film)

Tenhle film má vtip, ale i srdce. A zkombinovat tyhle dvě propriety se rozhodně nepodaří vždy. Zde se to ale povedlo skvěle.

Superior Donuts (2017) (seriál)

"I'm going to miss you when America's great again" Rozhodně podařený sitcom z klasického schématu - pracovní prostředí, kde se setkává skupina různorodých individuí. Paradoxně seriál netáhne ústřední dvojka Arthur a Franco, ale spíše doprovodný ansábl postav - seržantka DeLuca (Katey Sagal!), exot Carl 'Tush' Tushinski (David Koechner), ale hlavně arabský realiťák a provozovatel prádelny s chováním zaseknutým ve stylu realitních a byznys žraloků 80. let Fawz (Maz Jobrani). Jinak ten ústřední střet generací se mi ale také líbí. Seriál se zřejmě kvůli svému prostředí asi nevyhne srovnávání s 2 Broke Girls, ale to by byla chyba, jelikož vtipy jsou konstruované dost jiným způsobem.