• Pohádka

Čtyři pokoje (1995)

No čo toto bolo to neviem, ale bolo to bláznivé. A najviac ma bavil Banderas.

Vůně ženy (1992)

Skvelý Al Pacino, úžasne to zahral. Najlepšie scény tango a reč Franka Sladea v škole. Aby som nezabudla Chris O´Donnell bol tiež dobrý a tak mladý :).

Nine (2009)

Dá sa vôbec pri filme s takým režisérom a s takým obsadením nudiť? Bohužiaľ dá. Pekné kostýmy, pár dobrých scén, celkom dobré hudobné čísla. Nič viac.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Ja som po polhodine zabudla ako to skončilo :), ale spomenula som si. Nebolo to zlé, nebolo to ani super, také poctivé tri hviezdičky. Je mi jasné, že Gilliam nie je môj režisér. P.S. Johnny Depp je tam sakra málo.

Babel (2006)

Na zmenu života stačí sekunda.... Smutný film, tak ako je často smutný aj život sám.

Titanic (1997)

No je mi hanba. K Titanicu som sa dostala až v roku 2010. Akosi, no proste, neviem asi nebol čas :) Pre mňa to je za 5 hviezd lebo tam bolo všetko, aj láska,aj dráma, aj napätie, aj smrť ,aj slzy, aj dobrá hudba, aj dobrí herci, aj dobrá réžia, no všetko. Len trošku dlhé.

Po přečtení spalte (2008)

Jedna hviezda za Pitta a jedna za Simmonsa, inak .... raz stačilo.

Život Davida Galea (2003)

No, no prečo sa ja nechám vždy oklamať. Asi to bude tým, že to tak dobre zahrali. Niečo som čakala, niečo ma prekvapilo podobne ako to prekvapilo Kate Winslet. Veľmi dobrý film.

Brilantní plán (2007)

Juchú za Cainea. Ja ho mám proste rada a zas ma príjemne prekvapil. Kto by čakal od krívajúceho nočného upratovača lúpež storočia? Bol skvelý a Demi tiež potešila, kostýmy jej sadli.