• Pohádka

Bobule (2008)

Moravu mám rada, víno nepijem. Neohromilo ma to, ale celkom som sa zabavila a ku koncu som dostala chuť na nejaké to biele alebo červené :)

Sladká svoboda (1986)

Presne toto nemám rada, prekrúcanie histórie, zvlášť v amerických filmoch. Ale pri tejto filmovačke som sa zabavila.

Juno (2007)

Milé prekvapenie spôsobené najmä Ellen Page. Už sa teším, čím ma v najbližšej dobe poteší.

Královna Viktorie (2009)

Krásne vyznanie lásky, romantika, nádherné kostýmy, skvelí kričiaci herci a pekná hudba. Čo viac dodať dávam 4 hviezdičky a verím v Oscara za kostýmy.

V Bruggách (2008)

Super poznávací zájazd po Brugách v sprievode fantastického Colina Farrella a nemenej dobrého Brendana Gleesona. Vidieť Brugy a zomrieť :)

Dorian Gray (2009)

Človek je tvor slabý, ľahko podľahne, nechá sa ovplyvniť. Našťastie výčitky svedomia fungujú spoľahlivo a za svoje činy treba platiť. Celkom slušné herecké výkony a hudba, ale raz stačilo.

Ďáblice (1989)

Meryl a niektoré vtípky boli dobré ale inak ma to dosť nudilo. Mala som pocit, že to nemá spád a otec pri tom dokonca zaspal :)).

Chéri (2009)

Ach tá láska. Mňa sa takéto romantické drámy vždy tak nejako dotknú. Michelle Pfeiffer bola najlepšia, Rupert Friend bol zlatý, takže u mňa za 4 :)

Julie a Julia (2009)

Na kvalitný filmový zážitok potrebujeme dve skvelé herečky, čerstvý scenár, hrniec humoru, šálku romantiky, lyžičku hudby. Všetko zmiešame, varíme 123 minút a podávame teplé. Mne tak chutilo, že som si musela naložiť znovu :) Dobrú chuť!