• Pohádka

Zápisky o skandálu (2006)

To teda čumím. Dramatické, šokujúce, silné a hudobne úchvatné. Neskôr sa možno zmôžem na viac.

Noc na Karlštejně (1973)

Krásna hudba, krásne piesne, dobrí herci. Vždy si spievam a vždy sa dobre bavím.

Říše slunce (1987)

Film, ktorý ma chytil za srdce hlavne vďaka Christianovi. Pár scén je dokonalých a aj ten záver. Zdráhala som sa dať 5 hviezdičiek, ale tento film si zaslúži plný počet. Krásna hudba. "Cadillac of the skies" :)

Gumídci (1985) (seriál)

A už sú tu Gumkáči! Na Gumkáčoch som frčala dosť dlho a tajne som túžila po gumidžúse.

Předčítač (2008)

Nečakala som nič, respektíve nevedela som, čo od toho čakať. Daldryho prácu som veľmi nepoznala a Kate Winslet bola pre mňa len tá kočka z Titanicu. A potom prišiel tento film. Nestačila som sa čudovať, čo všetko ma dojme, čo môže spôsobiť prílišná hrdosť, aké ťažké je vyrovnať sa s minulosťou a ako všetci traja hlavní predstavitelia vedia dobre hrať.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Všetko a všetci sú tak správne uletení. Pozerám to vyslovene na pobavenie a ešte ma to nesklamalo.

Šíleně smutná princezna (1968)

Vtipná rozprávka s peknými pesničkami. Dobre zvolení herci, František Dibarbora s rozkošným francúzskym prízvukom nemá chybu :) Veta "Neradit, všechno vím, všechno znám...! " sa v našej rodine používa až príliš často.