• Pohádka

Princ z Persie: Písky času (2010)

Pôvodne som nezamýšľala ísť do kina, ale môj synovec povedal, že to je super, hyper a neviem čo ešte. No neverte 11 ročnému decku :) Oplatilo sa, z kina som vychádzala so skvelou náladou. Dobrá zábava, pozerateľní herci, akcia, atraktívne prostredie a skvelá hudba. Ako letná oddychovka veľmi vhodné.

Prokletý ostrov (2010)

Ja si nepamätám, že by ma niečo takto v kine doslova odrovnalo. Tá hudba, tá atmosféra, ten Leonardo DiCaprio, ja som mu uverila všetko a prežívala som to s ním. Všetky jeho spomienky, všetky jeho triašky, bol skvelý. Tu sa nedá váhať, to je jasných 5 hviezd, ale či si to ešte niekedy pozriem, v tom už tak jasno nemám.

Robin Hood (2010)

Robin Hood inak, čo ja hodnotím veľmi kladne. Miestami mi to síce pripomínalo Statočné srdce ale nech. Cate Blanchett opäť raz zatienila hereckých kolegov. Takéto filmy potrebujú veľké plátno a hneď človek hviezdičku prihodí :).

Sherlock (2010) (seriál)

I AM SHERLOCKED...

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Slabé. Zabával jedine oslík a kocúr. Možno som to podhodnotila a nevšimla som si skrytý potenciál filmu, ale už nemám 10 rokov.

Souboj Titánů (2010)

Akcia, efekty, pomsta a vlastne žiadny dej. Ani 3D to nepozdvihlo.

Talentmania (2010) (pořad)

Táto najväčšia, najlepšia, najsuperovejšia a neviem ešte aká naj naj šou ma sklamala.

Vlkodlak (2010)

Trikrát som sa prudko zľakla, dvakrát tak dosť a päťkrát mierne :) a Emily Blunt viac pristanú rozpustené vlasy. Anthony Hopkins bol podľa mňa najlepší. Dobre vyzeral, dobre rozprával, dobre hral a ja som ho najviac žrala zo všetkých.

Anatomie lži (2009) (seriál)

Skvelý seriál. Každý klame, niekto viac, niekto menej, niekto chce byť klamaný. Úplne súhlasím s vetou, ktorá odznela v prvej časti seriálu. "Traja ľudia dokážu udržať tajomstvo, len keď sú dvaja z nich mŕtvi" :)

Andělé a démoni (2009)

Páčilo sa mi to viac ako Da Vinciho kód, ale menej ako kniha, niečo tomu chýbalo.Rýchle tempo, opäť skvelá hudba Hansa Zimmera a fajn zábery na Rím.