The Perfect Kiss (2018) odpad!

Nechci se dívat na Vondráčkovou ve filmu a myslet na to, že jí jde pouze o miliony svého ex - to by nebyl příjemný filmový zážitek.

Ledová archa (2013) odpad!

Tezko se veri, ze tohle se libi 67% Jako lidi jsme opravdu primitivni tvorove, nakonec to je i hlavni motiv filmu. Pripomnelo mi to hlasku z Terminatora 2: "Mate to v sobe, sami sebe nicit...". Problem je, ze ten film jakoby vypraveli a tocili dva lide. Prvnich 90% jeden a zaver druhy. Pointa filmu neni nova, je opsana z Matrixu jen zasazena do jneho prostredi.

Operace Rudé moře (2018) odpad!

Nejsem si jist jak to hodnotit. FIlm je PROPAGANDOU a manifestem typicke cinske nabubrelosti. O film tady moc nejde. Cina ukazuje svoji pripravenost na budouci valku. Bohuzel ne tu filmovou, ale tu skutecnou.

Westworld (2016) (seriál) odpad!

Na konci první série jsem se bál, co se z toho vyklube. Vždy když si spisovatelé aneb scenáristé začnou pohrávat s umělou inteligencí, tak vždy, doslova ve 99.99% případů jim dojde dech, protože nevědí co s ní vlastně dělat. Jedinou výjimkou je snad Terminátor 1, 2. Když dojdou nápady, tak se do toho začnou tahat lidské emoce (zpravidla typicky ženský zmatek), sex no a zde ještě spousta zbytećných sčrev a krve. Tím celou myšlenku zabíjí. Přesně to se stalo s Westworldem (nejpozději) začátkem druhé série. Proměnilo se to v neuchopitelný psychomelancholický balast.

Příběh služebnice (2017) (seriál) odpad!

Téma zkopírováno z mnoha jiných sci-fi nebo postapokalyptických seriálů, ve kterých se řeší jedním nebo dvěma díly, je zde pouze přežvýkáno a to tím nejnudnějším možným způsobem. Zbytečně roztaženo na kdoví kolik dílů, zkrátka agónie. ... vzhledem k tomu, že je rok 2017/2018, seriál nepřináší nic nového, nic inovativního, žádnou myšlenku. Celkovou nudu a podprůměrnost umocňují mdlé dialogy. To, že této zbytečnosti dokáže tolik lidí dát vysoké hodnocení je k nevíře.

Zoo (2015) (seriál) odpad!

Dvě části jsem se na tomhle počinu snažil najít něco pozitivního, ale v hlavě mi zůstala pouze otázka: jak tohle mohlo dojít až k druhé sezóně... marný pokus jak zvířátka (námět pro 5 leté holčičky) propojit s něčím akčnějším naprosto ztroskotal.

Jessica Jones (2015) (seriál) odpad!

Roztahaná nuda. I turecké telenovely mají hlubší děj než tohle.

Helix (2014) (seriál) odpad!

2 serie je plna zvracenych predstav rezisera a scenaristu, dobra uz jen pro uchyly.

Tráva, plavky, modeling (2015) odpad!

Herci nejsou herci, nehrají, scénář není scénářem, proto to nefunguje. Je to nekoukatelné.

Tapped Out (2014) odpad!

Z filmů z 90 let minulého století posbírejte všechny známé klišé, přidejte ty nejtrapnější hlášky a špatně je načasujte, promixujte s nepřesvědčivými výkony začínajících herců a dostanete něco, co je ztráta času dokoukat do konce. Ovšem režisérovi patří uznání za to, že se snaží něco dělat a prosadit. Držím mu pěsti ať mu to jednou vyjde.